Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit csináljak hogy az emberek...

Mit csináljak hogy az emberek odafigyeljenek ram?

Figyelt kérdés
Rajottem nemreg,hogy valojaban senkit sem erdekel hogy mi van velem. A "barataim" csak azert irnak ram messengeren meg azert jonnek oda hozzam hogy elmondjak a gondjaikat amiket szivesen meghallgatok es probalok segiteni is de ok lesz*rjak hogy velem mi van.Ha meg is kerdezik hogy hogy vagyok,tudom hogy valojaban egyaltalan nem erdekli oket.

2016. nov. 16. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyenek nem igazi barátok. Csak ők mondják el hogy mi a baj, és csak akkor kell az ember neki hogyha valami gondja van, máskor viszont épp leszarja azt aki meghallgatta őt. Próbálj barátkozni más emberekkel is, akár neten, vagy az érdeklődési körödben.
2016. nov. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pfff örülj hogy hozzád legalább oda mennek.
2016. nov. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Máté 24:12 "..és a törvénytelenség növekedése miatt a legtöbb emberből kihűl majd a szeretet."

De aki mindvégig kitart, az részesül majd megmentésben...

Vajon miért lesz erre szükség, és mit jelent ez? A válasz a Bibliában van.

2016. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elottem szolo jol mondja, viszont ha van kedved irhatsz :)
2016. dec. 4. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!