Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem enyire magányosnak...

Miért érzem enyire magányosnak magam, olyan lelkibeteg vagyok már, miért nem találok magamnak barátokat?

Figyelt kérdés
Olyan magányos vagyok nincsenek barátaim,ha barátkozni is próbálok bántanak trágár szavakkal elzavarnak maguktól,kihasználnak átvágnak csúnyán beszélnek velem,nagyképüek velem szembe és lenéznek pedig ugyan olyan normális ember vagyok mint más. Mégis már megöl az egyedülét a magány. Múltkor már öngyilkoság járt az eszembe akora már bennem a kétségbe esés és a magány. Nem igaz hogy senkinek nem számítok, nem igaz hogy én senkinek se kellek. :(

2016. nov. 19. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
3%
Konkrét esetet írjál már, mert ez így kicsit hihetetlenül hangzik. Kivéve ha valami piaszagú csöves kisebbségi vagy.
2016. nov. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Már megint a rosszindulat ti emberek téleg egyformák vagytok kérdez az ember valamit rögtön rosszindulatuak vagytok..
2016. nov. 19. 11:13
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Mi volt ebben a rosszindulat?


Kezdem érteni mi a probléma, te túlságosan érzékeny ember vagy, és még azt is sértésnek veszed, ha megdicsérnek.

2016. nov. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Nem könnyű normális baráto(ka)t találni, pláne kapcsolati szinten, a mai gőgös, kivagyi jelenünkben aki normális, az foglalt, vagy megvan a baráti köre.
2016. nov. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kár volt feltennem ide akár egy kérdést is a földön télleg bolondok laknak legközelebb a marsra írok azoktalán inteligensebbek
2016. nov. 19. 12:13
 6/10 anonim ***** válasza:
32%
Írni se tudsz, te szerencsétlen. Akik meg lepontoztak, szarjanak sünt!
2016. nov. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
39%

Sajnálom, de én sem barátkoznék veled, egyszerűen lerí rólad, hogy még esélyt sem adsz magadnak.

Először magadat fogadd el, utána esetleg lesznek barátaid. Viszont a legjobb barátod csak és kizárólag saját magad lehetsz. Ki az aki egész életedben elkísér? Saját magad. Ezért érdemes jó kapcsolatot kialakítani magunkkal.

2016. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod
2016. nov. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

En sem értem, honnan meg, az emberekbe ez a rengeteg rosszindulat meg ellenségesség, elképesztő, amiket itt olvasok...


Sajnos a barátságokhoz szerencse kell, vagy lesz, vagy nem. Sokat kell emberek közé járni, halistennek nem mindenhol csak taplók vannak, mint itt. Ne ítélj az itteni "összetételből", a legtöbb normális ember ide nem irkál

2016. nov. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2016. nov. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!