Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek magammal (18/l)?

Mit kezdjek magammal (18/l)?

Figyelt kérdés

Már ki jártam az iskolát és hát a volt osztálytársaim hozzám sem szólnak . Munkám nincs ... Nem tudom mi tévő legyek.

Hogy szerezzek új barátokat ?



2016. nov. 25. 14:04
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
De egyedül sétálgatni olyan rossz . Mármint látni a sok embert hogy csoportban vannak , nevetgélnek , boldogok. Én meg egyedül fogok elsorvadni. Utálom az életem!!!
2016. nov. 26. 09:51
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Jó, a kifogások már szépen gyűlnek. Mi az, amit te hajlandó lennél megtenni a barátszerzés érdekében?
2016. nov. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nem kifogások, jó lehet hogy egy beszari ember vagyok!

De komolyan egyedül nagyon rossz!!

Már sétálgattam úgymond szoktam is , csak az emberek beszólogatását nem bírom. Folyton megszólnak is az utcán pl ilyeneket : - Mi van cicus ?! Stb...

Borzalmas....

2016. nov. 26. 10:32
 14/21 A kérdező kommentje:
Vmi iskola vagy egyéb??
2016. nov. 26. 10:33
 15/21 anonim ***** válasza:
76%

Iskolában ugyanolyan időszakos barátokat fogsz szerezni, mint a korábbi iskoládban. Amint vége a sulinak, legtöbbször vége a barátságnak is.

Mit szoktál csinálni a szabadidődben?

2016. nov. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
13%

"nevetgélnek , boldogok. Én meg egyedül fogok elsorvadni. Utálom az életem!!!"


Templomban nem nevetgélnek, talán ott ismerkedhetnél. Vagy tőlük is félsz?

2016. nov. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
írj ha gondolod
2016. nov. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt mondom, de ez kicsit vicces. Logikus, hogy középiskola után kb senki se fog barát maradni velünk, maximum csak néhányan. Menj dolgozni. Így megismerkedsz új emberekkel és pénzt is szerzel. Dolgozhatsz gyárban vagy pincérként és csinálj amit szeretsz.
2016. nov. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ne feküdj rá görcsösen a barátok keresésére, inkább szervezd az életedet (munka, hobby), ez az elsődleges és a többit (barátok,szerelem,házasság) hozza magával az élet (ha eleven élsz).
2016. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Keress embereket az érdeklődési körödben, vagy ismeredj neten, ahogy mások is mondták. Nekem jól bevált, és a legjobb barátaimat neten ismertem meg. De ahhoz hogy több tanácsot tudjak adni, tudnom kéne hogy mik érdekelnek, stb... Pl anime, ilyenek. Ha elég bátor vagy hozzá, akkor próbáld ki a modellkedést, ott sok embert megismerhetsz. Ha akarod akkor írj, segítek barátokat szerezni ha akarod! ;)
2016. nov. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!