Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Lehet ezen még változtatni?

Lehet ezen még változtatni?

Figyelt kérdés
Tudom,biztos rengeteg ilyen kérdés van itt gyakorin,de azért leírom.21 éves fiú vagyok.Az életem teljesen átlagos.Már hónapok óta albérletben lakom,mert a szüleim kimentek külföldre.A napjaim munkából állnak,dolgozom hétfőtől-péntekig,van hogy szombatot is vállalom,csak hogy ne itthon üljek.De délután kb a gépezés,vagy tv-n kivul,vagy néha főzésen kívul semmit se tudok magammal kezdeni.Évek óta nincs igazi barátom,kb 18-éves korom óta.A rokonokkal is eléggé rossz a kapcsolatom,mivel sajnos olyanok amilyenek.Szerelmi kapcsolatom talán utoljára tavaly nyáron volt,de teljesen megváltoztam belül.Már alig érdekel valami,és semmi se foglalkoztat. Ha látok egy szép lányt,se nézegetem vagy ilyesmi,mert nem izgat már ez sem.Néha boldogabb vagyok egyedül,és már nem is vágyom érzelmekre,de ember vagyok,néha néha,mint most is azért néha vágyom egy két szóra,ami a munkába megvan,de ott nem beszél az ember ilyesmiről.Én letettem már a boldogságról rég,apró örömök vannak az életemben,amiket elérek,és teszek érte. De más nem.Szeretnék olyan lenni mint régen..De nem tudom miképp lehetséges ez. Már kihalt bennem az élőben ismerkedés,vagy is ha én mennék el valahova együl,nem menne.Én sose mehettem el bulizni ,szórakozni,mert féltett anyám.. És ezért lettem ilyen amilyen.Megvan mindenem,de boldog nem vagyok.Törődjek inkább bele,ez a sorsom ?
2016. nov. 28. 19:42
 1/4 anonim válasza:
Üdv a klubban..
2016. nov. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Ez egy átmeneti kiégettség érzés, ha akarod privátban szívesen beszélgetek veled erről, én 27 éves lány vagyok, és hasonló évekig tartó időszakon vagyok túl (remélem túl vagyok rajta:). De szerintem tudnánk erről értelmes szavakat váltani.
2016. nov. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet változtatni. Még csak 21 éves vagy. Azt csinálsz, amit akarsz. Ha akarsz veszel egy repjegyet, és jövőhéten elutazol Dél-Amerikába,vagy mittudomén. Elmész önkéntesnek, elkezdesz egy OKJ-s képzést, elmész hajóra dolgozni.

Mikor rájössz, hogy azt csinálhatsz, amit akarsz, elég jól fogod érezni magad. Én nemrég jöttem rá, pár éve, egy hajléktalanul töltött sátoros nyár adta meg az alaplöketet.

Engem sem engedtek sehova, csak én rettenetes botrányos voltam, és úgyis lógtam.

2016. nov. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2016. nov. 29. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!