Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért élünk ilyen világban?...

Miért élünk ilyen világban? Tényleg csak a külső megjelenés számít

Figyelt kérdés
Pl. Osztálytársaimnak egy részét(a nyitottabb,kevésbé konzervatív, "novemberi haspólós" lányokat) mindenki szereti...az összes fiú nyalja a talpát mind mennek utánna és harcolnak értük...míg azokat akik normálisak konzervatívak és nem is csúnyák(nem magamra gondolok, én selejt vagyok szóval semelyik csoport nem az enyém :D) valamimt okosak és tényleg értékes emberek...azokat elnyomják..ugyanez a zárkózottabb vs. A nyitottabb emberek között...miért tiporják el azokat akik érnek valamit csak éppen félénkebbek esetleg nem teregetik a szennyesüket ország világ elé? Tényleg ennyire csak a külső megjelenés és a "nyitott köny" dolog számít? Ilyen brutális a világ? És akkor még ezek az elku*vult lányok mondják hogy becsületesek és értékesek meg hogy őket csak meg akarják du*ni?! Miért nem érvényesülhet egy okos de mondjuk csendes lány? És tényleg nem magamra gondolok mert tudom hogy a mai társadalmi normáknak egyátalán nem felelek meg csak úgy ha megjátszom magam az meg nem az én asztalom tehát értem hogy én miért vagyok magányos...de a többieket nem....miért ilyen a világ? 15/l
2016. dec. 1. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Ez jó kérdés. Én is ilyen vagyok csak férfiban. Mondjuk velem ennek ellenére megpróbáltak ismerkedni csak hozzám kell némi idő.
2016. dec. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
Azért mert így állsz hozzá. K*rvák, haspólósak, az okosok, normálisak. Skatulyázol, ha te megteheted ők miért ne tennék?
2016. dec. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%

Szeretnéd, ha téged is csak meg akarnának dugni?:-)

Egyébként értem a problémát, és azt gondolom, hogy valamennyi nyitottság (nem a ruházatban) kell ahhoz, hogy foglalkozzanak veled. Hogyan várhatnád el a figyelmet azoktól, akik - zárkózottságodban - látszólag nem érdekelnek?

2016. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
Régen is ez volt. Csak akkor nem volt internet.
2016. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
20%

Erre van igény a mai korban.

Úgy gondolom hogy nem eget verő gond az ha a szép "kipakolós" nőket nézem meg először.

24F

2016. dec. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%

"okos de mondjuk csendes lány"


Vald be öszintén neked sem jön be minden tipusú pasi..


Tehát attól hogy még csendes és normális vagy attól még ugyanugy válogatsz te is a pasik közül..

2016. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

a külső megjelenés számít igen


ezt irta nekem egy lány amit kiirtam kérdésbe is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..


Eddig is megvolt a véleményem a lányokról,de mostmár meg is szilárdult..

2016. dec. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

Már akinek,nekem nem:)

Másodlagos..a belső fontosabb, valamilyen szinten nyilván számít azèrt,de èn előbb nèzek meg egy mosolyt pl..

Èn sose külső alapból választottam párt. ~ Kell,hogy valami ott is megfogja az embert, de ennyi.

Bár az tèny ès való,hogy nem tetszhet mindenkinek mindenki:)

23l

2016. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%

kedves utolsó egy szavadat sem hiszem el,a belső fontosabb...


persze-persze

2016. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Nem valóban nem jön be minden típusú pasi...mindenkinek van egy ízlése és egy ideálja amibe természetesen nem tartozik bele mindenki...de az hogy egy bizonyos féle-fajta lány MINDEN EGYES HÍMNEMŰ embernek bejön az szerintem nem ugyanolyan...és szerintem is fontosabb a belső de mondjuk olyan 70-30 arányban a külsővel tekintve hogy mindenki szimpátia és egyéb okok miatt választ magának potenciális partnert....de nem hinném hogy az az egy féle lány minden férfinak megfelelő minden tekintetben...vagy talán tévedek?
2016. dec. 1. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!