Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Társalgás reménye mondjuk most?

Társalgás reménye mondjuk most?

Figyelt kérdés
Csak valaki írjon valamit, én kíváncsi vagyok mindenre, mindenki jóarc, csak nem beszél velem senki
2016. dec. 2. 23:58
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Igen, ez elég jellemző dolog. Utólag minden jobbnak tűnik, utólag mindent vissza akar kapni az ember, amit akkor el akart veszíteni. Ez ilyen hátragondolkodós logika.
2016. dec. 3. 00:37
 12/28 anonim ***** válasza:
Én már úgy vagyok vele, hogy a legrosszabb megtörtént, innentől nem is az, hogy nem érdekel, inkább nem veszem a szívemre a dolgokat.
2016. dec. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Mi volt a legrosszabb?
2016. dec. 3. 00:49
 14/28 anonim ***** válasza:
55%

Anyukám meghalt pár hete. Azóta nem izgulok, nem félek, nem idegesít fel semmi. Ez a legrosszabb az életemben, és úgy érzem, minden, amit azelőtt súlyosnak vagy komoynak éreztem, átértékelődött.


Azóta az emberekkel is kedvesebb vagyok. Azelőtt olyanokon izgultam, hogy hülyére röhögnéd magad.


Hogy ha senki nem száll le a megállónál, ahol én, akkor én se, mert tök ciki... XD

Eléggé nyomi voltam.

2016. dec. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Részvétem:( viszont az embereknek tényleg egy ekkora nagy törés kell ahhoz általában, hogy így átértékeljenek mindent. És ne aggódj, én ugyanezeket csináltam, sőt, szerintem még most is ezt tenném, ha kimozdulnék bárhová. Tudom, hogy nem kellene, de mikor ott van az ember, akkor szinte kényszeres. Olyan értelmetlenek az emberek néha.
2016. dec. 3. 01:07
 16/28 anonim ***** válasza:

Mindig tudni akartam, milyen lehet spontánnak lenni. Hogy milyen lehet olyan embernek lenni, aki nem képzeli el a létező összes rosszat, ami megtörténhet, ha pl elmegy vásárolni. Vagy nem játssza le a fejében a telefonbeszélgetéseket, mielőtt telefonálna.


Kíváncsi vagyok, hogy ez a nature vs nurture-ben hova esik. Természet vagy szocializálódás.

2016. dec. 3. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Na ez engem is érdekelne. Mert ha spontán van, akkor megy tudod, meg tudok szólalni és nem is dadogok, de ha menni kell valahová van pár órám szétagyalni az egészet, és persze szürreális dolgok futnak át az agyamon, mintha kényszeresen nehezíteném magamnak a dolgot, pedig annyi súlya sincs, mint egy zsemlének, mert ugyan mi történhet? Csak megcsinálod és el van felejtve. Ha be kell mennem a boltba, az pont annyit számít másoknak, mint a csempének a fürdőben, csak a gondolataim cseszik és nehezítik meg.
2016. dec. 3. 01:41
 18/28 anonim ***** válasza:

"ha menni kell valahová van pár órám szétagyalni az egészet"


Dettó! Köszönöm! Én ezt mindig úgy mondom, hogy nálam a gondolkodás a cselekvés gyilkosa. Telefonálásra is úgy vettem rá magam, hogy direkt nem engedtem magamnak felmondani a kis mondókámat, hanem tárcsáztam, és spontán beszéltem, és jé, semmi baj nem lett.


Elég reálos beállítottságú vagyok, úgyhogy a csendben ülök és gondolkodom nagyon jól megy, csak tényleg elvisz olyan irracionális gondolatok felé, hogy az nem igaz.


Most kezdtem el kicsit kimozdulni a komfortzónámból, gyakorlom a spontaneitást. Sokkal könnyebb lenne persze otthon elmélyedni egy könyvben vagy sorozatban, de szerintem annál jobb, minél több dolgot kipróbálunk. Max. rájövünk, hogy nem nekünk való.

2016. dec. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
A gondolkodás valóban a cselekvés gyilkosa, legalábbis az ilyen emberek esetében ilyen helyzetekben. A telefonálással nekem is baromira meggyűlt a bajom mindig, és tényleg csak az megy, ha gyorsan megfogod, tárcsázol és egyből beszélsz. Aztán leteszed és nevetsz egyet, hogy ez egyszerűbb volt, mint fél perc alatt túlgondolni. Én is jobban szeretek belemélyedni itthon a dolgaimban, a télben legalább az a jó, hogyha borult idő van szívesebben mozdulok ki. Viszont nagyon sok sikert kívánok az újonnan gyakorolt spontánabb létezéshez, mert bizton tudom, hogy egy idő után jó hatással lesz rád és jelentősen megkönnyíti majd azokat a dolgokat, amiket eddig katasztrófaként éltünk meg. Tapasztalni meg mindig jó.
2016. dec. 3. 02:02
 20/28 anonim ***** válasza:
Nincs akkora törés a világon sőt világháború is kevés lenne hogy az álitólagos normális és magányos lányok itt visszavenének a magas igényeikből amit a külsőt illeti és leszálnának a földre..Ha évek óta figyeled ezt az oldalt ez az egy ami sosem változott itt meg. Többnyire csak a pasik irnak ki magányos kérdéseket,ha egy lány ki ir véletlenül akkor neki lehetetlen megfelelni mert akkorák az igényeik hogy az átlag jóskának esélye sincs..
2016. dec. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!