Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy anya szeretetét mi pótolha...

Egy anya szeretetét mi pótolhatja? Milyen következményei lehetnek egy kamasz lánynál az anyahiánynak, szeretethiánynak?

Figyelt kérdés

2016. dec. 7. 18:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

én mondjuk már felnőttem, tehát tapasztalatból beszélek:

nekem elég rossz volt mindig is a kapcsolatom az anyukámmal. nem tudom, jobb lett volna-e anya nélkül felnőni, valószínűleg igen, mert annyira pokollá tette az életünket, puszta jószándékból. (komolyan mondom, hogy jószándékból, mert ő máshogy látja a világot) ennek számos negatív hatása volt, elsősorban párkapcsolati téren: sokszor voltam magányos, és a kapcsolataim pedig nem voltak valami fényesek, ha egyáltalán voltak, de általában magányos, egyedülálló voltam.

most van egy barátom, aki valamilyen szinten egy jó anyafigurát pótol nekem. nagyon kedves és gondoskodó, mindig meghallgatja minden hülyeségemet. érzem, hogy ez gyógyít engem.

2017. jan. 11. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A legsulyosabb kovetkezmenye a borderline.


[link]

2017. aug. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Csak úgy mellesleg megkérdezném, az apa nem számít?

Rengeteg nő van olyan, aki rajong az apjáért, és nagyon jó a kapcsolatuk, és azt vettem észre, talán ők állnak legközelebb az igazi nő képéhez.

De ha csak valamiért női szeretetre vágysz, akkor barátnő, tanárnő, vagy bármilyen rokon helyettesítheti.

Nekem volt egy olyan barátnőm, akinek egy nagyon merev, rideg anyja volt, ő olyan volt, hogy tudott szeretni, de amikor testi közelségről volt szól, nagyon furcsa volt. Mintha valami kimaradt volna nála.

2017. aug. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
En is mindig a tanarnoimben kerestem az anyat... Szegenykem, en total megertelek.. 22/L
2017. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!