Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Éreztétek már, hogy változni...

Éreztétek már, hogy változni sincs kedvetek?

Figyelt kérdés
Nos, nagyon magányos vagyok. Egyetemre járok, ismerek pár embert onnan, de sajnos korábbról nincsenek barátaim. Itt összejött egy nagyon jó barátságom, de aztán a problémáim miatt megszakadt végleg, amit nehezen tudtam feldolgozni, sok időmbe került nagyon. Mindenki hozzám vágja, hogy kezdjek el dolgozni, meg tegyek magamért, stb. De semmennyi motivációm nincs. Ütközik bennem az, hogy miért fogadjam el, hogy nincsenek barátok, nincsenek kocsmázások és egymáshoz átjövések, és kössem le magam munkával, tanulással. Úgy érzem ez pont olyan, mintha éheztetném magam. Csak itt lelkileg... Mégis mit csináljak? Nekem ez már nagyon nem jó és minden egyes nap egyre rosszabb...

2016. dec. 10. 23:26
 1/7 anonim válasza:
Ha már úgy állsz hozzá a dologhoz, hogy "kössem le magam munkával, tanulással", akkor ez a része nem fog menni. Aki munkával és tanulással le tudja kötni magát, az automatikusan megteszi, nem kell vizsgálgatnia az érzéseit ebben az irányban. A munka alatt te valami unalmas, monoton dolgot értesz. Viszont ezt nem kéne! Ha eddig nem találtál barátokat, akkor fogadd el, sose leszel a társaság közepe. Ellenben a munkában kiélheted a kreativitásodat, ha valami értelmes dolgot találsz.
2016. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hülye gyoker :)
2016. dec. 10. 23:42
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 egész korrekt hozzaszolast írt.

Miért gyökér? :O

2016. dec. 11. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Na látod #2 kérdező.:)


Ezért vagy Te magányos.

2016. dec. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Eléggé vicces, hogy pont olyan hozzászólást kell írni ami szög a koporsóba. Úgy éreztem magam amikor felolvastam, mint amikor a kerekesszékesnek mesélnek arról, hogy soha se fog tudni futni.

Ezért mondom, hogy gyökér, mint ti is 😃

2016. dec. 11. 13:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Hat hogyha Te is tudod hogy mi a rossz neked és mi a jó (az alapján amit leírt...es tudod hogy az neked nem jó) akkor mit vársz itt? Miért nem csinálod azt amit jó?

Mellesleg miért lenne az neked jó hogyha valaki azt mondja neked amit hallani akarsz,de közben semmi segítsege nincs?


Egyszóval mindenki gyoker aki akar tanácsot adni.


Attól hogy egy tanács olyan tanács ami nem pont arra biztat téged amit Te akarsz attól még jó lehet.

2016. dec. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt mindenki csak végletekben gondolkozik??


1#Amúgy meg sokszor az igazság nem is igazság ahogy a tiéd sem. Főleg, hogy a kérdezőnek az önbizalmát rontod vele, pont azt a dolgot ami kell neki, hogy kijusson ebből a helyzetből.


Viszont kérdező meg úgy igazából mindenkinek, az élet nem 2-3 kapuból áll hogy választasz és az lesz.

Az élet helyzetekből áll ha mindig máshogy próbálod alakítani mindig más lesz a végeredménye " Lehet hasonló de akkor is más"

Az aki mindig ugyan azt csinálja közben más eredményt vár

/Ez a hülyeség/örültség deffiniciója/

2016. dec. 12. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!