Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is éreztétek már hogy...

Ti is éreztétek már hogy semmi sem köt ehez a világhoz?

Figyelt kérdés
Nem is emlékszem mikor volt az hogy boldogan keltem fel,és indultam neki a napnak.Sajnos azzok a napok elmúltak,ma már szomoruság tölti be a mindennapjaim! Magány,öngyilkos gondolatok,nincs olyan nap hogy ne gondolnák ezzkre ...Azért nem lettem eddig öngyilkos mert vártam hát ha alakul jobban is az életem,de semmi,mindég minden kudarcaba fullad.Mint ha valaki nem engedné hogy valami is sikerüljön nekem.:( 18 éves vagyok nem tudom mi is az a szerelem,sokszor kérdezem magamtol miért én vagyok ilyen szerencsételen mindenbe,tudom másnak is vannak gondjai,nem is akarom magam sajnátatni,de kérem azokat akik már voltak ehez hasonlo helyzetben segitsenek! 😔
2016. szept. 2. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, kb annyi idősen mint te. Aztán rájöttem, hogy még előttem az élet és az lehet, aki csak akarok. Kerestem egy egyetemi szakot, kiléptem a megszokott életemből, új embereket ismertem, új helyre kerültem, ahol tiszta lappal indultam és az lehettem, aki csak szeretnék. Anyagilag is rosszul álltunk, de egy olcsó koliba mentem, kaptam segítséget, szoctámot stb. Egyáltalán nem lehetetlen csak akarni kell, főleg ilyen fiatalon. Ja és még valami, amit végig kell gondolni: Attól, hogy nincs pasid vagy csajod és barátaid még nem dől össze a világ, egyrészt mert új közegben ezen lehet változtatni, főleg a barát dolgon másrészt meg mert még mindig szemtelenül fiatal vagy. Majd, ha 40 évesen is egyedül leszel akkor aggódj, akkor már lemaradtál valamiről.
2016. szept. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire elkeseredned csak azért, mert nem voltál még szerelmes és mert egyedül vagy. Hidd el, sokkal jobb egyedül lenni, mint olyan társaságban, olyan emberek/ember mellett, aki mellett nem érzed jól magadat.


Meg kéne tanulnod szeretni magadat, mert látszik, hogy nem tudod szeretni magadat. Ha tudod szeretni magadat, akkor tudsz szeretni másokat is, ha tudsz szeretni másokat, akkor ők is tudnak szeretni téged :) Tudom, elcsépeltem hangzik, de van benne valami, még ha nincs is kőbe vésve.

2016. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
14%

Életbe nem voltam ilyen helyzetben és nem is leszek.

Tudod miért? Mert nincs kedvem így gondolkodni.

Te találod ki a saját gondolataidat, te szivatod magad.

2016. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

# 3 Életembe nem hallottam még ennél nagyobb baromságot :D

Ja ezt csak így eldöntötted, hogy izé van vazze és akkor jó minden? :D Oké...

Csak nehogy megéld a másik oldalt, amikor hiába gondolkodsz pozitívan meg hiába vagy erős és oylan éveket hoz az élet az utadba, hogy teljesen összetörsz...

Aki egy kicsit tapasztalt és értelmes az tudja, hogy még a legerősebbeket is kegyetlenül bereccsentheti az élet, ha olyan lapokat oszt...

Aki meg ilyen fiatal azt emg mégjobban megviseli ez a dolog, és nem az nyugatja, hogy jaj még csomó ideje van hátra és nem maradt le semmiről...

ha én már kvázi lelki beteg vagyok 20 évesen, mert nincs barátnőm és egyszerűen nem tudok szerezni, mert tök egyedül vagyok és ha valami összejöhetne az sem fog, mert kifogom a legagyasabb lényeket, akkor nem fog az nyugatni, hogy jaj még alig éltem és annyi évem még hátravan...

De nem is rétem ezeket a semmiről nem szóló hozzánemértő hozzászólásokat, hogy pfej jaj istenem még fiatal vagy ne aggódj lesz jobb is bla bla...

Elképzelem ahogy egy pszichológus is ilyeneket mondana :D Biztos eszméletlenül sok ember jönne helyre, mert ezek annyit segítenek, mint egy pofon a szarnak... Jó persze nem egy pszichológusnak kell lenni, de na, ez a semmirenemvaló nemértünk a dologhoz, de azért próbáljuk virtuálisan vállonveregetni szegényt, hogy ne aggódjon, ez annyira rételemtlen szerintem...

De szerencsére én már beszéltem pár emberrel aki hasonlóan agyas tanácsokat osztogatott, majd pár év múlva a "f&sz" másik oldalára került aztán bocsánatot kért, hogy iylen hülyeségeket beszélt, és akkor még nem tudta milyen is ez valójában.

2016. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Utolso ugy láttom csak te érted az igazi fájdalmamat,és átérzed a helyzetet.Sajnos aki nem tapasztalta meg ezt az élet szinvonalt,addig nem tudják milyen nehéz felállni,3 honapja apám is meghalt,ez mégjobban erősitete bennem a depressziot! :(

18F

2016. szept. 2. 19:08
 6/12 anonim ***** válasza:
Én megértelek. Lassan 14 éve, hogy semmi sem köt ehhez a világhoz. Én is vártam és vártam hogy hátha jobb életem legyen.De nem egyre rosszabb lesz.Hát ez van.
2016. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Nyilván nem szóltam volna hozzá, ha nem tudnám miről beszélek. Nekem sem volt apám és ennél még sokkal rosszabb dolgok is előfordultak a családban, de nem írom le, mert engem nem ez határoz meg. Hanem az, hogy mikor rájöttem, hogy napi szintű gondolat a saját életemnek végetvetni, akkor képes voltam döntést hozni, de bőgni persze sokkal könnyebb meg egyből neki támadni a másiknak, hogy nem tudni mit beszél. Hidd el nem csak nektek rossz, csak van, aki hajlandó változtatni..de igazatok van marhára könnyebb inkább azt írni, hogy mi else tudjuk képzelni és tovább sopánkodni. Mindegy. Csak segíteni akartam.
2016. szept. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

3. vagyok.

"Ja ezt csak így eldöntötted, hogy izé van vazze és akkor jó minden? :D Oké... "

Igen, nem bőgök mint egy kisgyerek, de nem úgy ahogy te mondod, ilyen páwásan. "vazze izé jó minden".

Nekem ez vált be, nektek szopás ha nem megy. ;)

2016. szept. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként tőlem nyugodtan bőghettek még 10 sort interneten milyen s.zar az élet, nekem attól még ugyanolyan fasz.a lesz! És most ezért is befogtok szólni, hogy én mit képzelek magamról hogy élvezem az életet ti meg nem tudjátok. Egyébként az öngyilkosság megoldás mindig a lúzereknek. Gusztustalan a gyengeségetek.
2016. szept. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

# 9 Jó hát ez levágós, hogy te csak egy gyökér troll vagy. 4 év gyakorizás után már meg sem lep az ilyen... De ezt msot besz*pod, mert pont le vagy sz#rva innentől :)


A másik meg, akinek nem inge ne vegye magára. Msot őszintén, valaki azt gonodlja értelmes emberként, hogy mindenkinek mennek ugyanazok a dolgok? Minden ember ugyanannyira erős vagy gyenge? Mindenki aki megpróbál valamit az bejön? NINCS ILYEN TUTI RECEPT...

Érdekes, hogy én minden ilyet bepróbáltam már amit írtak egyfolytába, voltam bulizni, jártam sportra, azóta suli után msot melózok, és még is semmi, az égvilágon nem szereztem senkit, pedig a nyitottságommal, határozottságommal és ekdvességemmel vagy humorérzékemmel egyáltalán nem volt gond soha sem...

Másnak meg bejönnek simán ezek a dolgok, és msot akkor ő a király, meg ez a tuti módszer?... Persze a végtelenségig próbálgatva 200 ezer kudarc után biztos egyszer bejön, csak nem mindenkinek van ugyanott a tűréshatára.

De eprsze ilyenre már nem kell gnodolni, hisz van egy módszer aztán ennyi, az mindenkinek bejön csak akarni és csinálni kell... hogyne hát pont, hogy lóf&szt...

Több ember segítségét kértem már, és elmondtam a helyzetem, csak az utóbbi évekből és egyszerően ledöbbentek, hogy mi van és semmit sem tudtam hozzászólni azután... Ennyit a jótanácsokról, az ellen nincs ellenszer ha az élet nem úgy osztja a lapokat egyzserűen, az meg nem megoldás hogy addig próbálkozol ameddig össze nem jön, mert ha így működne az ember, mindenki világbajnok lehetne valamelyik sportba aminek nekikezd és csak rengeteg edzés kell... De nem, nem így működik.

Msot az a haverom aki elment melózni egy helyre és szerzett nőt meg barátokat ne akarja megmagyarázni hogy ezt csináljam, mikor én már többször megcsináltam ezt csak nekem lóf&sz nem jött össze... És pont, hogy nem ő volt a f&szagyerek hanem "szerencséje" volt...

Persze nyilván valamit tenni kell és próbálkozni, de ha nem jön össze az embernek nem biztos, hogy az ember a gyenge meg a gyökér...

Aki meg azt írja csak sajnáltatja magát az ember itt, pláne én, az megint nagyon agyas.

De msot eprsze ismétlegethetjük a végtelenségig ugyanazt, hogy amjd jobb lesz, idővel biztos lesz mindened fiam, mert úgy mondjuk mintha ez előre meg lenne mindenkinél írva, aki meg 40-50 éves korára egy teljesen megkeseredett bekattant ember lesz arról meg nem veszünk tudomást, de neked össze jön... stb stb...

Meg persze amit szeretek a sport, a sport az mindenre emgoldás :D Ha elkezdesz sportolni elnök is leszel bazze :D

Na mindegy ez az én álláspontom, akinek meg össze jött, mert szerencséje volt annak örülök, mert annál nincs rosszabb mikor minden próbálkozásod után nem hogy egyre jobb, hanem egyre rosszabb lesz és csak mélyebbre kerülsz...

2016. szept. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!