Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha változtatni...

Mit tegyek, ha változtatni szeretnék, de nem tudok (bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Jelenleg ilyen vagyok: zárkózott, félénk, önbizalom-hiányos, csendes személyiségem. Nem igazán járkáltam el haverokkal ide-oda, mivel nem voltak. Nem voltak még bulikba, nem volt barátnőm stb.


Nos ezen szeretnék változtatni. De mikor például barátkozom valakivel, vagy ismerkedek egy lánnyal, akkor ugye vannak a sztorizgatások, az ismerkedés azon része, amikor a múltunkból idézzünk fel dolgokat, hogy merre buliztunk, milyen helyeken voltunk, hol nyaraltunk, esetleg vannak -e közös ismerőseink, milyen piákat ittunk stb. Én ennél a résznél leblokkolok, mivel nekem nem volt ilyenekben részem. Vagy mondjam meg az igazat? Kitalálni meg nem tudok semmit, mert nem vagyok annyira kreatív, meg belekevernék a hazugságaimba. Ha meg az igazat mondom, hogy én egy semmirekellő vagyok, aki még a boltba sem mer elmenni, akkor gondolom elfordul tőlem... De ez nem is baj, de hát ez engem mégiscsak zavar.


21/F


2016. dec. 13. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Megoldás lenne a helyzetre, ha hasonlóan introvertált emberekkel barátkoznál. Ott nem kell magyarázkodni.
2016. dec. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én szívesen ismerkedek új emberekkel. Ha gondolod dumáljunk aztán ha úgy adódik elmehetünk egy-két helyre. Persze ez furán hangzik egy ismeretlentől...

19/f

2016. dec. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hozzám hasonló emberekkel nem akarok barátkozni, mert általában nem szimpatikusak nekem, hanem kifejezetten irritálóak...
2016. dec. 13. 23:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hazudni meg megjátszani magad. Egészen nyugodtan elmondhatod, hogy neked nincsenek ilyen sztorijaid, de szívesen változnál. Lehet, hogy valaki kifejezetten kihívásnak fogja érezni, hogy kicsit kimozdítson.
2016. dec. 13. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy változtatni szeretnél az kevés. Igazán akarnod kell. Ehhez néha a legegyszerűbb út is elég, mint ahogy előttem írták, mondjál igazat.
2016. dec. 14. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!