Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Letörölt egy facebook ismerősö...

Letörölt egy facebook ismerősöm, akit kedveltem egy olyan hülyeség miatt, hogy küldtem neki egy képet a felsőtestemről amin nagyon régóta dolgozom (2 hónapja) ez normális?

Figyelt kérdés

Mármint oké, lehet kicsit fura volt, de nekem az is fura, hogy tényleg soha többet nem akarja velem emiatt tartani a kapcsolatot? És letöröl? Miért?

Ismertük egymást, aludtam is nála, jól éreztük magunkat, mittudomén.

Ez most ekkora para?

Jó benne van az is, hogy én fiú vagyok ő meg lány, szóval lehet nem csupán barátként tekintett rám, hanem férfiként is, de akkor sem kéne emiatt letörölnie.

Írtam neki de semmi, gondolom ha elolvassa még le is fog tiltani h még tovább zaklatom.


2016. dec. 23. 12:55
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%

"Ne haragudj de abban az országban, ahol minden kis p.csk.csög izmos szelfit tol a csajoknak, miért is annyira gáz ez?

Na pont ez a baj, hogy talán engem is megfertőzött ez a kelet európaias alpári szokás."


1., A szelfizés nem Kelet-európai találmány és szokás.

2., Nem mi vagyunk bugrisok itt Kelet-Európában, hiszen te és itt lettél törölve egy otromba húzásod miatt.

2016. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

2 hónapja? A testépítésben a semmi, majd 2 év múlva.

Én is járok konditerembe és sok ismerősöm is, de valahogy eszünkbe nem jutna habtestünkről képeket küldeni régi vagy közelebbi ismerősöknek. LOL

2016. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Clay Morrow ***** válasza:
81%
Nem random embernek küldted, de csak úgy random küldted el neki és biztos nem számított erre, nem tetszett amit látott..
2016. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%
Most próbáltam ki én is 2 hónapja egy pénisz növelő módszert, ugye elküldhetem az eredméyt én is bárkinek? :D
2016. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
37%
De még az is lehet, hogy a pasija mellett nézte az üzeneteit, lévén nincs titkolnivalója... és akkor beúszott a kis tested a képernyőre... a srác felkúrta az agyát "ki ez és miért küldözget neked félpucér fotókat" a lány szegény mentegetőzik "nem tudom, csak haver, nem tudom miért csinálta... nézd, le is törlöm, engem nem érdekel ez a kis hülye" Valahogy így képzelem.
2016. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
20%
nem voltál elég izmos. Gyúrj még kicsit és küld el az eredményt a következő lánynak
2016. dec. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
35%

Lehet én vagyok az egyetlen, kövezzetek meg de én sem értem mi ebben a szörnyű. A jelenlévőkre "biztosan", nem igaz de én már elég sok példát láttam arra hogy mennyi hülyeséget küldözgetnek egymásnak az emberek, meg posztolnak a falukra. Mit eszik, mit sütött, mekkora buli van, tanul, dolgozik, pihen, hajat fest, vagy éppen a konditerem tükrében pózol. Ne mondja már nekem senki hogy ez idegen tőle, nem látott ilyet... Én benne vagyok egy csoport chatben ahol igazából nem ismer mindenki mindenkit, de volt hogy valaki ilyen képet osztott meg. Mindenki túlélte az incidenst. Mellesleg szerintem semmi gáz nincs abban hogy egy haverodnak ha lány küldesz egy ilyen képet, hogy nesze itt tartok. Én volt hogy lány ismerősömnél félmeztelenül futkostam a lakásban úgy hogy ketten voltuk, mert nyár volt és úgy szoktam olyankor. Nem volt belőle semmi gáz. Meg mintha nem lenne általános hogy nők és férfiak attól függetlenül milyen kapcsolat van köztük akár többet is lássanak egymásból. Iskolában nálunk például még anno azért történtek ilyen dolgok, hogy teszem azt valaki levette a pólóját :D.

Azt el tudom képzelni ennek ellenére hogy valakinek nem tetszik,máshogy áll az illetőhöz, vagy jelzi hogy ez neki sok. de rögtön törölni valakit emiatt azért túlzás.

2016. dec. 27. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Tegyük azért hozzá, hogy (nem akartam külön ezért bonyolítani a kérdést) de egy holland lányról van szó, az meg egy külön állatfaj ugyebár.
2016. dec. 27. 14:11
 19/27 anonim ***** válasza:
Jah, ő a külön állatfaj, te meg a teljesen normális... 🤦🏼
2016. dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy. Jól mondod.
2016. dec. 27. 16:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!