Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Letörölt egy facebook ismerősö...

Letörölt egy facebook ismerősöm, akit kedveltem egy olyan hülyeség miatt, hogy küldtem neki egy képet a felsőtestemről amin nagyon régóta dolgozom (2 hónapja) ez normális?

Figyelt kérdés

Mármint oké, lehet kicsit fura volt, de nekem az is fura, hogy tényleg soha többet nem akarja velem emiatt tartani a kapcsolatot? És letöröl? Miért?

Ismertük egymást, aludtam is nála, jól éreztük magunkat, mittudomén.

Ez most ekkora para?

Jó benne van az is, hogy én fiú vagyok ő meg lány, szóval lehet nem csupán barátként tekintett rám, hanem férfiként is, de akkor sem kéne emiatt letörölnie.

Írtam neki de semmi, gondolom ha elolvassa még le is fog tiltani h még tovább zaklatom.


2016. dec. 23. 12:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Csak arra gondolt hogy a holland fiatalok elég zabolátlanok amit alá tudok támasztani. Francért kell ennyire álszentnek lenni. Egy random ember internet leír vagy megmondja hogy csinált egy olyan dolgot ami egyébként nem egyedülálló, és mindenki itt hápog...
2016. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Egyébként meg csak úgy mondom hogy amikor annál a csajnál aludtam a koszos bugyiját bent hagyta (talán direkt) a hálózsákomban. (nem feküdtem le vele) meg füves cigit szívtunk.


Egyébként meg tényleg nem úgy küldtem neki a képet, hogy hé szexi, hanem úgy, hogy nézd csak, egy ideje kondizok és ez meg az van.


Közben az a vicc, hogy szivárványos profilképe is van mert ő hogy kiáll a kicsi melegek mellett.

Mert látszik tényleg nagyon elfogadó. Egy visszafogott kép miatt egy férfi hasfalról már rögtön inkvizíciós tőrt ragad és töröl az ismerettségi hálójából.

Ez álszentség. Ráadásul nem is vagyok ronda. Kifejezetten vonzó volt az a kép.

2016. dec. 27. 19:14
 23/27 Clay Morrow ***** válasza:
Én is alátámasztom, hogy elég furák a holland csajok. Én ugyan személyesen nem találkoztam vele, de elég fura eszméi és gondolkodása volt. Meg is szakadt a kapcsolat. Viszont amikor én küldtem neki a hajamról egy képet (hosszú hajam van), úgy hogy egy szál boxerben voltam (tehát látszódott meztelen felsőtestem) nem reagálta le hülyén, sőt viszonozta :) .
2016. dec. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nem vagyok holland. Volt kint szivárványos képem. Nem örülnék ilyen fotónak. Ráadásul 2 hónapja :)

Basszus, ha van eredmény, az ruhán keresztül is látszik.

2016. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Unalmas ez az internetes szerepjáték is, itt neten keresztül mindenki übervonzó alfahím, meg felvág hogy biztos a kérdező a gáz, na bezzeg Ő hát érte átkaparják a betonfalat is. Azt se tudjuk hogy néz ki a gyerek.
2016. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Na meg ha a lány csak szende szűz volt és barátságot akart, akkor ha feltételezitek nem tetszett neki amit látott akkor miért kell letiltani? Sima barátságot nem a másik teste határozza meg...
2016. dec. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Szerintem csak lenézett, hogy koszos kelet európai vagyok aztán én őfelségének ne küldözgessek ilyen dolgokat.


Régen lehet mások voltak a külföldi csajok de mostanában főleg a benelux államokban elég nagy baj van a fejekben.

Gondolom azok akik a holland lányt védik éltek fél évig belgiumban és hollandiában is mint én.

2016. dec. 27. 23:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!