Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan, aki otthon, baráti...

Van olyan, aki otthon, baráti társaság nélkül tölti a Szilvesztert?

Figyelt kérdés

Én minden jel szerint itthon leszek, nem hívtak sehova. Egyetem óta nem igazán vannak barátaim.

Ti tulajdonítatok jelentőséget ennek a napnak?


Köszönöm a válaszokat!


39F



#szilveszter #évvége #ó-év búcsúztató
2016. dec. 27. 12:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
55%
Btw, nem tudom hogy töltöm jelenleg. Ha nem lesz program, lehet bemegyek városba, lehet nem.
2016. dec. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%
Én egyedül fogom tölteni, nem olyan durva mint vártam. :) 21/f
2016. dec. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%

Van, igen.

Mióta az eszemet tudom, szilveszterkor soha nem mentem sehova. Nem csak azért, mert nem szeretem a bulis életet, és inkább más szórakozási formákat preferálok, hanem azért sem, mert ilyenkor jobban vágyok egy kis pihenésre, meg valami könnyedebb szórakozásra.


F 33

2016. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
69%

Én is egyedül vagyok.Nincs sok jelentősége az év végének számomra.

Ha esetleg lennétek hajdú biharból,írhatnátok.

27f

2016. dec. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
Én is egyedül leszek szilveszterkor, és egyedül voltam karácsonykor is. Nem jó érzés, de nyilván én (is) tehetek róla. Úgy vagyok vele, mint a második válaszoló.
2016. dec. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
75%
Én. Sokkal jobb lesz.
2016. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
69%
Én esetleg egy új baráttal, Budapest utcáin sétálnék át az új évbe. Ha valakinek hasonlóhoz támad kedve, írjon rám. 24
2016. dec. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok-sok kommentet!!! Kívánok mindenkinek egy, szebb, jobb, boldogabb új évet!!!
2016. dec. 27. 19:26
 19/23 anonim ***** válasza:
Hozzátartozók körében fogok lenni immár 34. éve. Ugyanolyan nap ez is, mint a többi.
2016. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem én összesen 2-szer ünnepeltem a szilvesztert egész életemben :D Gimiben nem voltam bulizós, egyetemen meg mindig vizsgám van utána, a szilveszter meg alapból sem érdekel annyira, minden szórakozóhely úgyis dugig van. Engem hívtak ismerősök Budapestre bulizni, de két vizsgám is van szilveszter után, meg februárban lesz hosszabb kirándulásom, inkább arra tartogatom a pénzem, így nem megyek.

Valószínűleg itthon leszek, és vagy megnézek este egy filmet egy pohár borral, vagy áthívom egy barátnőmet, és vele csináljuk ugyanezt :D

2016. dec. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!