Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi is az a barát?

Mi is az a barát?

Figyelt kérdés
Nincsennek barátaim osztály társaim vannak meg ismerőseim de barátnak egyett se mondanék eddig vagy kihasználtak kibeszéltek vagy nem is törődtek velem. Hallgattam mindenkinek a baját persze az én bajom senkit se érdekelt. Ezért itthon vagyok pont úgy mint most szünetbe is ezzel nincs is sok gond pihenek zenét hallgatok filmeket nézek gépezek de mégis hiányzik egy barát (nem ismerkedni akarok senkivel se) akivel tudnék csinálni bármit. Barátnőm se volt még amíg mindenki másnak már volt legalább 1. Nem azt mondom hogy kéne csak azért furcsa hogy én vagyok a különc. Meg látom itt neten keresztül is hogy mindenkinek megvan a saját barátja/barátnője énmeg sehova se haladok persze van még időm. Én próbálok tenni ellene tehát beszélgetek emberekkel a neten de azokból se lesz egy idő után semmi vagy mert megun vagy a távolság miatt. Köszönöm ha végig olvastátok.

2016. dec. 28. 13:04
 1/3 anonim válasza:
Pont most írtam ki énis a kérdésem, ugyan ez nekemis.. hány éves vagy?
2016. dec. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
54%
Nyiss jobban azok felé akikkel valamennyire jóba vagy és ne neten próbálkozz barátkozni hanem járj el otthonról..és nem tudom menyire van humorod de az sose árt ha tudsz poénkodni :)
2016. dec. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Látod, azért nincsenek barátaid, mert nem tudod mi is az a barát:) Fogalmazd meg magadban a jelentését, és aszerint barátkozz, ne csak másoktól várd(!), hogy jelentést adjanak ennek.


"Meg látom itt neten keresztül is hogy mindenkinek megvan a saját barátja/barátnője"


Nem tudhatod internet alapján, hogy kinek mi van a magánéletében. Attól, hogy valakinél látsz egy közös baráti fotót, még nem jelenti azt, hogy annyira tökéletes a barátságuk.


"beszélgetek emberekkel a neten de azokból se lesz egy idő után semmi vagy mert megun vagy a távolság miatt"


Ne légy túl negatív, van úgy, hogy valaki időnként felhagy egy ilyen beszélgetéssel, de attól még kedvelhet téged, és lehet máskor újra beszélgetni fogtok. Te érzed, hogy mit szeretsz a barátaidban és mi szerethető a barátságban, aszerint alakítod a kapcsolataidat. Ne úgy fogd fel mint egy lottózást, próbálj meg egyszerűen nyitott lenni, és annál tovább a barátságok maguktól alakulnak.

2017. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!