Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi segíthetne ezen az állapoto...

Mi segíthetne ezen az állapotomon?

Figyelt kérdés

Egyedül érzem magam. Lelkileg nagyon rosszul vagyok, illetve mélyponton is.

Egy ideje (megint) vágom magam, valahogy sokkal jobb úgy.

Az emberi kapcsolataim nullák. Mindenkit csak elveszítek és nem érzem, hogy bárkinek fontos lennék, vagy bárkinek számítanék.


Van erre megoldás?


2017. jan. 2. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
21
2017. jan. 2. 23:30
 3/7 anonim ***** válasza:
6%

Nyilván egy barát, vagy kapcsolat segítene. Tudom, mert én is egyedül vagyok, viszont csak törődésre lenne szükségem és azzal megoldódna magányom.

24F

2017. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%
Segítsek?
2017. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
16%
Sajnos nagyin át tudom érezni a helyzetedet...
2017. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
77%
Gyerekek, ne vicceljetek már ezzel a vagdosással meg ilyenek, nem old meg semmit sem és nagyon veszélyes, kapsz egy vérmérgezést és úgy patkolsz el, hogy azt sem tudod fú vagy-e vagy lány. Ne csináljátok, tudom, hogy szarrrr minden, de tényleg nincs semmi értelme, csak még rosszabb lesz tőle. És a rothadékok meg örülhetnek, hogy nesze ott van még egy amelyik feldobta a talpát. Ne adjátok meg nekik ezt az örömet.
2017. jan. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Gyere wowozni
2017. jan. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!