Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki segítene...

Van itt olyan, aki segítene nekem, meghallgatna? Kezdek depresszióssá válni, mert senkire nem számíthatok.

Figyelt kérdés
Nagyon egyedül érzem magam,bárkinek elkezdek mesélni a problémáimról,eltávolodik tőlem,úgy érzem senkire nem számíthatok, pedig van elvileg egy legjobb barátnőm és pár barátnő,valamint egy fél éves kapcsolatom,anyukám,de nem lehet velük semmit megbeszélni és már kezdek mindent feladni,nem látom semminek az értelmét már...Egyáltalán nem tűnik nagy problémának az enyém külső szemmel,sőt szégyenlem is,hogy ilyenek miatt bukok ki,mert másoknak ezerszer nagyobb problémájuk van...
2017. jan. 3. 11:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
85%

Objektíven nézve mindkét pasas teljesen élhetetlen és hosszú távon egyik sem tesz / tenne jót neked. Tudom, vadidegen könnyen beszél, de szerintem is hagynod kellene őket a francba.


Egyetemmel kapcsolatban én mást kérdeznék:

- Mi fogott meg a szociális munkában? Miért pont azt választottad?

- Ha nem szoc. munka, akkor mi?

(Ha engem kérdezel, 1 év után még nem gáz átnyergelni másra.)

2017. jan. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
az en exem is a sitten van es varok ra pedig 1 fasz. elegem van hagynom kene de ugy erzem.akkor meghalok
2017. jan. 4. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
hagyd mindkettőt.
2017. jan. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
es hagyd mindkettot az emberek csak ideig oraig valtoznak meg!!!
2017. jan. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!