Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem tudom mit csináljak...

Batika200 kérdése:

Nem tudom mit csináljak valaki adjon tanácsot!?

Figyelt kérdés
nem tudom mit csináljak! Lenne egy gondom! Vagyis nem tudom mit kezdjek magamnak nem tudom hogy minek éljek vagyis nincs kedvem semmihez 17éves vagyok sulit ott hagytam dolgozok nem keres rosszul nagyon jól keresek de össze vagyok zavarodva nem tudom mit kezdjek magammal? Magányos is vagyok amikor egy ilyen 13-15 éves voltam mindig volt barátnőm de ahogy öregszem egyre nehezebb mert ugye azóta változót a ízlésem is és nem 15-16 éves lányokkal szeretnék járni hanem 20-21 tudom durva de a 15-16éves lányok nagyon gyerekesek meg a felfogások tejesen más mint egy felnőtt emberé és ez engem idegesít azokkal hosszú távra nem lehet tervezni mert úgyis meg csalnak nem tudom mit kezdjek magammal nem nem értem magam nem tudom mivan velem mintha nem ismerném magam!
2017. jan. 3. 20:11
 1/2 anonim válasza:
Kezdj el sportolni!!A sport mindíg jó megoldás.Ott lehetsz társaságban vagy egyedül.Leköti a felesleges energiákat és kitisztítja a fejed!!
2017. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hajnali 3kor kellek és este 6ig dolgozok szerintem Az elég sport Nekem a hentes. Üzem
2017. jan. 4. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!