Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Más is ennyire magányos?

Más is ennyire magányos?

Figyelt kérdés
21 éves fiú vagyok, és iszonyatosan magányosnak érzem magam. Van munkám, vannak munkatársaim, de mégis, amint hazaérek teljesen üresnek érzem magam. Nem igazán vannak olyan barátaim, akikkel jól el tudnék beszélgetni. Pedig mindig is olyan ember voltam, aki igényli az ilyenfajta emberi kapcsolatokat. Nem párkapcsolat terén, hanem csak egyszerűen azért, mert szeretek beszélgetni, és olyankor érzem magam teljesnek. Más is érez így rajtam kívül?

2017. jan. 8. 21:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Munkatársaiddal nincs közös téma, érdeklődnek egyáltalán felőled, nem próbálkoznak haverkodni? Te próbálkoztál? Vagy nem a te "embereid", mármint nem olyanok akikkel szívesen haverkodnál vagy bármi?

Amúgy jó helyre tévedtél, ez a kategória tele van ilyen emberekkel ha gyakran olvasod, észre fogod venni :D

Én csak picit magányos vagyok, nekem sincsenek "barátaim" de már megszoktam.

2017. jan. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Más is így van, ne érezd magad egyedül.
2017. jan. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Munkatársaimmal szoktunk beszélgetni, azzal nincs gond. Onnantól kezdődnek a problémák, hogy hazaérek munkából. Mivel nem egy korosztályba tartozunk, így velük nem tudok utána beszélni. És itt a gond, hogy mással se nagyon. Sajnálom, hogy te is így vagy ezzel, de a legrosszabb, és a legnehezebb ezt megszokni.
2017. jan. 8. 21:21
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nálam súlyosabb a helyzet.


Sok barátom van, de totál egyedül érzem magam velük.

A munkahelyemen nem beszélek senkivel, mert nem találok bennük társat (ezért utálnak is)...sok nővel kavartam mostanában, de annyira egyedül éreztem magam még velük is, hogy inkább szakítottam az összesel.


Vannak napok amikor kimozdulni sem tudok otthonról a telefont kikapcsolom, és totál egyedül vagyok egésznap...a szüleimmel élek,de nem nagyon beszélek velük (pedig nagyon jó szülők).


Legtöbbször elszoktam menni csak "kalandozni" iszok meg csavargok a városban aztán haza esek készen berúgva stb. Kizárólag részegen tudom jól érezni magam...


Szóval van más is így ezzel. 24f

2017. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én gyakorlatilag nem beszélek egész nap senkivel. Magánvállalkozó vagyok, egyedül dolgozom. Szülőkkel élek, van egy távkapcsolatom.


barátaim nicnsenek sajnos, akik meg vannak azok jó messze laknak és alig tartom velük a kapcsolatot. valóban ahgoy mondod néha jó érzés volna elbeszélgetni emberekkel, de egyszerűen azt veszem észre hogy az emberek nem akarnak beszélgetni. Én sok ismerősömre ráírtam facen is, és mind kikerültek. Egyirányú beszélgetésbe kezdek midnig mindenkivel, sosincs kérdés, vagy önálló gondolat, egyszerűen csak egy smiley vagy egy rövid válasszal, aha-val elintézik és kész. Én már egy jó ideje nem foglalkozok senkivel, de régen is így volt, aki nem keres azt én se keresem. Rájöttem hiába keresem az adott illetőt ő úgy sem érdeklődik utánam.


Mindenki elvan a maga kis világában. Így én is.

2017. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
El kell menni valamit csinálni a munkaidődön kívül. Pl mozogni. A konditerembe erre jó de akár jógázni is elmehetsz. Nagyon sokat segít, és ismerkedhetsz is (sok nő van az ilyen helyeken).
2017. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%

Én is így vagyok, esetleg alapíthatnánk egy klubbot :D

25F

2017. jan. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Harcosok klubja :D

Van egy üres pincéje valakinek? Valamelyik este péppé verhetnénk egymást.

2017. jan. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
te is a mozi pluszt nézed more?
2017. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Pszichopata vagyok, nem nézek tévét.
2017. jan. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!