Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ma elvesztettem az összes...

Ma elvesztettem az összes barátom és olyan egyedül érzem magam. Ilyenkor mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatról a másikra az összes barátom köddé lett. Eddig is egyedül éreztem magam, de most mégjobban. Nem tudom mit kéne tennem, vagy hogy keressek velem hasonló érdeklődésű barátokat. A közelemben senki nincs aki olyan mint én, senki nem ért meg. Most akkor mit csináljak?

2016. szept. 18. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Férfi vagy nő vagy, és miyen idős?
2016. szept. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Durva kornyeken lakhatsz ha kodde valtak a barataid. Szerezz uj baratokat. A "senki sem ert meg, senki sem olyan mint en" nyavajgasd pedig hagyd abba, senki nem veszi be.
2016. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minden csoda három napig tart. Ha valóban voltak közöttük barátok, visszatérnek. Ha meg nem térnek vissza, nem is voltak barátok, akkor meg ideje végre ismeretségeket kötni, barátokat szerezni.
2016. szept. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem sincs egy sem. Nem lehet ezzel mit csinálni sajnos.
2016. szept. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Keress új barátokat és hidd el, vannak olyanok, akik hasonlítanak rád. Csak ne várd el, hogy megeggyezzetek, lehet, hogy valakivel egy hobbid lesz közös míg mással a világbéeted, megint mással talán ellenkezőek lesztek de mégis megértitek majd egymást...

Mondjuk nem értem, hogy veszthetted el mindannyiukat egy nap alatt. Mi történt?

2016. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*világnézeted


Egyszer még kihajítom ezt a telefont az ablakon...

2016. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen az "èrdeklődèsi köröd"? Nekem sem egy sablon, így elèg nehezrn találok hasonló embeteket sajna, viszont abból a szempontból nagyon sem sajna, h rèszben ezèrt nem vagyok "12 egy tucat bukèjú" emberke... :D Ha gondolod írhatsz, aztán meglátjuk van-e bennünk nèmi hasonlóság :)
2016. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!