Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdjek magammal, ha 23...

Mihez kezdjek magammal, ha 23 éves koromra egy semmirekellő, elkenődött, takony lettem és semmihez sem értek az életben?

Figyelt kérdés
2017. jan. 14. 16:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Légy politikus ...azok is hozzád hasonlók így befogadnak..
2017. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 ede1219 ***** válasza:
Idd magad halálra, úgyis alkesz vagy Balázska!
2017. jan. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 koppasz86 válasza:
Fogj valami pénzes nőt azt tartasd el vele magad, vagy árulj kicsibe drogot azt legalább izgalmas lesz az életed, meg tele leszel pénzzel
2017. jan. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Biztosan Neked is van értékes tulajdonságod, csak esetleg Te nem veszed észre magadon, vagy nem tartod annak, de mások még felfedezhetik Benned.

Azt nem mondom, hogy időnként én nem érezem, hogy értéktelen vagyok az emberek szemében. Itt, a gyakorin kaptam elolvasására egy mesét. Igaz, hogy felnőttek vagyunk, de szerintem érdemes elolvasni, nagy tanulsággal szolgál. (Nálam picit lassan töltődik be az oldal.)

[link]

Ne szomorkodj, fel a fejjel! Nem könnyű a mai világban értelmes célt találni, de előbb-utóbb sikerülni fog!

2017. jan. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Hát akkor be kell fejezni a lébecolást és el kell kezdeni személyiséget építeni és tanulni valami perspektivikusat. Még semmiről nem késtél le. Csak erőfeszítéseket tenni a jövőd érdekében nem olyan lébecolós, szóval szokatlan lesz. Gyerünk!
ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!