Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha kiírok ide egy kérdést,...

Ha kiírok ide egy kérdést, miért jön 100 privát üzenet?

Figyelt kérdés

Kiírom, hogy mennyire szar vagyok, és egyből jön 100 privátom. Valaki Jézus Krisztusban látja a megoldást, más pedig a csevegőjét reklámozza. A harmadik pedig beszélgetni akar velem.


Miért?


2017. febr. 1. 15:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%

Unatkoznak/rád akarnak valamit sózni/akarnak tőled valamit.

Ezeket tudom elképzelni, mint lehetséges indok.

2017. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%

Miért írsz ki hülye kérdéseket?

Miért gondolod úgy h szar vagy, és ha már így gondolod, ezt minek reklámozod?


Szegények segíteni próbáltak, más kérdés az általuk ajánlott módszerek hasznossága, de akkor is.


Ha meg nem örülsz a válaszoknak, akkor minek teszel fel kérdést? Úgyis elég világos, hogy ilyen reakciók érkeznek, nem?

2017. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
81%
Inkább örülnél neki...
2017. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
Kiirhatnad a neved Kérdező, akkor mindenki tudna, hogy csak a napi önsajnáltatas folyik, nem kell hozzád szólni, le kell xarni, úgysem veszed jó néven, ha valaki segíteni próbál.
2017. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
68%
hajrá mindenki a cél 1000 privát üzenet
2017. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
54%

Mert segíteni próbálnak, és általában mindenki azt ajánlja, ami neki is segített.

Ha nem tetszik, akkor nem kell olyan kérdést kiírni, hogy mennyire szar vagy.

2017. febr. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Én sokszor azért írok rá az illetőre, mert érdekel a személyisége, valami nagyon megfogott benne a leírtak alapján és ezért szeretnék beszélgetni vele. Természetesen csak akkor, ha ő is benne van.
2017. febr. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%
Én is szívesen beszélgetnék olyanokkal, akik magányosak, de nem merek rájuk írni sokszor, nem akarom, hogy zaklatásnak, tolakodásnak vegyék.
2017. febr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

De gondoljunk csak bele: Ezek az emberek tényleg segíteni akarnak? Honnan feltételezik azt, hogy ők tudnak segíteni? Nekik talán teljesen rendben van az életük? Mert csak az tud enni adni, akinek van miből. Tehát feltételezem, hogy nekik kiegyensúlyozott, boldog életük van, és azért írnak.


Bár azt már nehezen tudom elképzelni, hogy ebbe a boldog és felettébb örömteli életükbe beletartozik az, hogy névtelenül a gyakorikérdések weboldalán írjanak számukra vadidegen embereknek.

Képzeljük csak el: 40 éves, 5 gyerekes apa, aki mellesleg Jézus Krisztus szócsöve, szabadidejében a gyakorikérdéseken osztja az életvezetési tanácsait. Nehezen tudom elképzelni.


Akik pedig beszélgetni akarnak, illetve barátkozni, valójában nem más, mint találni egy olyan bajtársat, aki hasonló szerencsétlen, mint én, hogy ne érezzem már egyedül magam, és hogy még mélyebbre süllyedjünk a depresszióban. Szerintem. Persze vannak olyan esetek is, ahol ennek pont az ellenkezője tapasztalható, és pozitív lesz a kimenetele, de szerintem ez ritka.

2017. febr. 1. 20:18
 10/22 anonim ***** válasza:
77%
Minek írsz ide ki kérdést, ha úgyis csak hasonlóan szerencsétlen arcoktol kaphatsz választ, mint amilyen te vagy?!
2017. febr. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!