Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha kiírok ide egy kérdést,...

Ha kiírok ide egy kérdést, miért jön 100 privát üzenet?

Figyelt kérdés

Kiírom, hogy mennyire szar vagyok, és egyből jön 100 privátom. Valaki Jézus Krisztusban látja a megoldást, más pedig a csevegőjét reklámozza. A harmadik pedig beszélgetni akar velem.


Miért?


2017. febr. 1. 15:30
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"Ezek az emberek tényleg segíteni akarnak? Honnan feltételezik azt, hogy ők tudnak segíteni? Nekik talán teljesen rendben van az életük? Mert csak az tud enni adni, akinek van miből."


Tehát csak az tud segíteni a másiknak, akinek semmi gondja? Ezt gondolod? Pedig ez nem igaz!! Egy orvos még meg tud műteni valakit, attól, hogy családi gondjai vannak (és valószínűleg nem hal bele a beteg). Ugyanígy, egy más problémákkal küszködő ember is tud segíteni valakinek, akinek vannak problémái. Nem ugyan az a problémájuk. Attól, hogy valaki süket, még látni, és segíthet a sántának! Most ennél jobb példát nem tudtam hirtelen, ezzel a szélsőségesebb példával csak azt akartam érzékeltetni, hogy nem hogy örülnél, hogy segíteni akarnak, de meggyőződésed, hogy olyan ember neked nem tud segíteni, akinek bármiféle gondja is van. Hát megsúgom, hogy problémái mindenkinek vannak, úgyhogy ha te így gondolod, akkor sajnos senki nem fog tudni segíteni neked. Segíts magadon haver, ne itt szítsd az indulatokat. Te vagy az egyedüli ember, aki azon kapta fel a vizet, hogy sok privátot kapott. Hát kb. pedig ezt mindenki leszarja, ha most nem, majd válaszolsz rájuk.... 1 hét múlva. Senki nem várja el, hogy az egyes üzenetekre azonnal válaszolj.

2017. febr. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Valaki kiirja magányos, aztán irnak neki privátot,talán mert a másik is az, és ha két magáynos bezsélget egymással, akkor már nem lesznek azok. Nem?
2017. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!