Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha kiírok ide egy kérdést,...

Ha kiírok ide egy kérdést, miért jön 100 privát üzenet?

Figyelt kérdés

Kiírom, hogy mennyire szar vagyok, és egyből jön 100 privátom. Valaki Jézus Krisztusban látja a megoldást, más pedig a csevegőjét reklámozza. A harmadik pedig beszélgetni akar velem.


Miért?


2017. febr. 1. 15:30
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hogy jót röhögjek rajtatok.
2017. febr. 1. 20:37
 12/22 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen, sokkal jobb volt anno amikor még privit sem lehetett írni, és nem minden második ember ismerkedésre használta az oldalt.
2017. febr. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Az a csevegőprogramos illető rohadt idegesítő.
2017. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%

Drága szívem, akkor most őszintén: Mi a jó retkes búbánatot lehet válaszolni egy ilyen 'húdeszarvagyok' kérdésre, ha az ember segíteni akar, de a kérdező úgyis mindenkinél jobban tudja hogy az ő problémájára nincs megoldás? És ha ezt ennyire szuperül tudod, (ami egyébként baromság, de ez csak az én személyes véleményem), akkor mi a fészkes viharért teszel fel kérdést?

De most tényleg.

Mi az a válasz, aminek örülnél? (Tényleg kíváncsi vagyok)


És néha én is írok az embereknek, de csak ha nem a 'szarvagyok' a kérdés tárgya, hanem ha látom, hogy tényleg örülne a segítségnek. És igen, keresztény vagyok, de nem értem, hogy ez miért zárná ki a segíteni akarást.

És hol kéne valakinek 100% lelki egyensúlyban lennie ahhoz, hogy másnak segítsen?

Ha csak féllel vagy kedvesebb a hétfejű sárkánynál, és látsz egy éhezőt, akinek '0%' kajája van, neked meg mondjuk 60%, akkor hiába nincs neked 100%, abból a hatvanból te is adnál neki, mert ő különben éhen hal, te meg max kicsit éhesebb leszek, mint máskor!

(Tudom h hülye pêlda volt, de hirtelen nem jutott egyéb eszembe..)


Amúgy tényleg írd ki sztem a neved, hogy tudjam, kit kell ignorálni.

2017. febr. 2. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
91%
#14 maximálisan adom.
2017. febr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

14-es.


Nme olvastam el azt, amire reagálsz, de abban igaza van a kérdezőnek, hogy ha ide írod ezt, az más, mintha 80 privátot kapna.

2017. febr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Kedves 14-es:


De van megoldás a problémára, ami nagyon egyszerű, és mindenki tudja a megoldást szerintem. Például a megoldásos-közhely helyett sikerbeszámolókat várok, akiknek már sikerült változniuk, és hogy hogyan sikerült. Konkrétan, lépésről lépésre, hogy neki mi vállt be. Ennyi.


Szerinted a segítség, ha azt írja privátban, hogy imádkozzak Jézushoz, mert az segít, és imádságokat küld nekem? Csak rám erőszakolja a nyomorult és erőszakos, pedofil, beteges vallását, és egy fantáziába irányít engem, ahelyett hogy valódi megoldásokat kínálna.


Ide nem segítség kell. Az lenne a legnagyobb segítség, ha leírná a saját életét, és hogy őneki hogyan sikerült ebből az állapotból felállnia. Hiába írja, hogy menj pszichológushoz meg közösségbe, mert ezt mindenki tudja, rohadtul nem mond újat.

2017. febr. 2. 15:36
 18/22 anonim ***** válasza:

Kérdező...

Ha nem érdekel a vallás, az egy dolog, de ezt lehet kultúráltan is közölni.


Kicsit azt gyanítom, hogy annyira vallásellenes vagy, hogy ha valaki a sikersztorija egyik sorába beleírja, hogy közben imádkozott is és úgy érzi, h Isten segített neki, akkor rögtön ráugrasz és leugatod.


Pedig mi van, ha tényleg segít Isten?

Nyilván az is csak a véletlen műve, hogy én is akkor kaptam világos útmutatást a kakiból való kilábaláshoz, (lényegtelen, hogy milyen formában, mert úgyis csak leugatsz, de egy 1-másfél éves mélykorszakról van szó), miután elhatároztam, hogy bízni fogok Istenben.

De oké, meg se próbáld, mert nyilván csak azért találta ki az emberiség ezt az egészet, hogy tudjunk mivel idegesíteni!


Persze nem kötelező semmiben hinni, szíved joga azt tenni, amit akarsz.

De ha már segítséget kérsz, és valaki megoszt veled valamit, ami neki segített, akkor legalább annyi legyen benned, hogy nem kezdesz el neki is így pofázni, ahogy most nekünk.


#2#14 voltam

2017. febr. 3. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Javítsatok ki, ha tévedek, de kb. 5 másodperc más üzeneteit tiltani.


Sokan írnak? Pár kattintás, előbb-utóbb elfogynak, ha ez ennyire borzasztóan zavar...

2017. febr. 3. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Kérdező. Először én is olyan hülye és arrogáns voltam mint te. De később rájöttem, hogy teljesen rossz úton haladok, és hogy saját jellembeli problémáim miatt tartok ott, ahol. A változásom előtt csak kinevettem azokat, akik segíteni akartak, de mivel ezzel nem mentem sokra, ezért rájöttem, hogy az elhangzott válaszok és segítségek alapján saját magamban kell megalkotnom a megoldást. Mikor ez sikerült, teljesen megváltozott az életem, és idővel nem voltam már olyan, mint most te.
2017. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!