Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vettem azt észre,...

Csak én vettem azt észre, hogy érettségi óta eltelt 5 évben alig állnak velem szóba az előtte megismert emberek?

Figyelt kérdés
Van aki pl fent van a közösségi hálózatomon, de ha ráírok egyszeűen letöröl, vagy nem is válaszol. Nagyon megcsappantak a kapcsolataim, amíg középiskolában viszonylag menő voltam, most teljesen kiestem mindenből, mivel alapvetően nem vagyok szociális típus. Viszont erre RÁÉERŐSÍT az is, hogy ha mások társaságát keresem gyakorlatilag visszanyomnak a sárba. (letörlés, esetleg tiltás, nem válaszolás, vagy nagyképűsködés)
2017. febr. 6. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, sokan vannak, akik csak azért keresik valaki kapcsolatát, mert az aktuális érdekük úgy kívánja.
2017. febr. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
jó de 600 ismerősömből 590?
2017. febr. 6. 12:58
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem.

Nem vagyok mindenkivel aktívan kapcsolatban, akikkel középiskolában voltam. Lettek újabb ismerőseim, barátaim munka, főiskola kapcsán is.

Viszont sose törtélt még le senki, akire ráírtam valamiért. Nemrég volt, hogy olyan volt osztálytársamnak írtam, akivel sok éve nem beszéltem már. Válaszolt :)

2017. febr. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Van akivel kb én is egy évbe 1x beszélek de le még sose töröltk vagy tiltottak. Mit írsz nekik?
2017. febr. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Az engem is érdekelne, hogy mit írsz nekik. Elég fura, hogy mindenki így reagál. Az okés, hogy van egy-két fura ember. De hogy mindenki ilyen legyen, az már nem lehet véletlen.

Nem történt veled valami? Csináltál valami gázosat, amiről tudnak?

2017. febr. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hát annyi, hogy felvételiztem az egyetemre és ott összeszólalkoztam néhány tanárral persze teljesen jogosan és miután ott hagytam az egyetemet ott elkezdtek lejáratni, mivel az ismerőseim majdnem 5-öde ismeri az egyetemet vagy ismer onnan embereket hamar elkezdtek terjedni a dolgok. Végül ugye a háló pontjainak a végeibe is eljutott az információ és el lett könyvelve, hogy egy lúzer vagyok.


Pedig nem vagyok az. Azok a lúzerek akik tanárnak mondják magukat, de közben egyszerűen csak az a céljuk, hogy ellehetetlenítsenek bizonyos embereket.

2017. febr. 6. 13:08
 7/13 A kérdező kommentje:
De most tönkretettem a kérdést.
2017. febr. 6. 13:08
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, hogy azok milyen ismerősök voltak.

A gimis "menőség" meg pont egy nagyon felszínes dolog. Te voltál a menő, mindenki a te társaságodba akart kerülni. Vége a giminek, akik csak ezért akartak a haverjaid lenni, azok számára az addigi "vonzerőd" megszűnt.

Azok maradtak, akik menőség nélkül is a barátaid lettek volna.

2017. febr. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

6: Nem hiszem, hogy ezért lúzernek tartanának, mert nem fejeztél be egy egyetemet. Nem mindenki arra megy tovább végül, mint amikor középiskolásként eltervez.

De ha pl. ez az összeszólalkozás úgy zajlott, hogy nagy balhé volt, közönségesen, vulgárisan ordibáltál, esetleg tettlegességig is fajult, akkor eléggé elképzelhető, hogy ezért nem akarnak kapcsolatban lenni veled.

2017. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez így viszont a nettó sznobizmus és a rosszindulat elegye.

Bántja őket, hogy nincs jó véleményed az egyetemről, és ez sérti a "nézeteiket".

2017. febr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!