Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sosem leszek boldog?

Sosem leszek boldog?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú vagyok egész napokon keresztül. Az egész akkor kezdődött mikor elkeztem bulikba járni. Kb. 5 éve. Már akkor magányosnak éreztem magamat, mivel lány ismerősöm nincs is/nem is volt. Haverok számtalan csajjal beszélnek/írnak én meg senkit nem merek leszólítani.(se írni nekik)

Majd a semmiből jött egy lány, aki oda jött hozzám és kialakult egy fajta barátság. En meg mivel maganyos voltam, rövid időn belül meg is szerettem őt.(persze ő ezt nem viszonozta) Nagyon magam alatt voltam, de talalkoztam egy lannyal aki a pár hónap után a barátnőm lett. 2 évet voltunk eggyütt, majd elhagyott. Azóta (1 és fél éve) ismét maganyos vagyok. Senkivel nem beszelek, nem irok. Bulizni járok, az ivásba menekulok szomorúságomba. Akkor vagyok bolsog csak. Most nem rég rámírt egy lany, őt is nagyon hamar megszerettem, nem szerelem még, de szeretném ha az lenne. Csak hát ő meg sok mas fiuval is ír (gondolom) és engemet elkezdett hanyagolni. Nagyon szenvedek ez miatt. Mi tévő legyek, hogy változzanak a dolgol?

Hogy szerezzek lány ismerősöket? Honnan tudom kinek tetszem? Mit tegyek h ne legyek egy beszari, félős idióta?



2017. febr. 8. 16:46
 1/3 A kérdező kommentje:
20 éves fiu vagyok, ha ez szamit is valamit.
2017. febr. 8. 16:46
 2/3 longlife ***** válasza:
Bátorság, merészség,kezdeményezőség,határozottság, lendület,..na meg még hasonlókkal szívd fől magad,oszt uccu neki.Jó kedv poénosság is fontos.csinácsinácsináld.Meg lessz a siker.A siker már a kapuba van.Keresd a kaput.
2017. febr. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Légy férfi! Legyenek tökeid! Mit gondolsz, egy rinyagépre, hisztis kislányra fel tudnak nézni a csajok férfiként?

19/F

2017. febr. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!