Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha valaki magányos, depresszió...

Ha valaki magányos, depressziós és vágja /karcolja a karját, az miért van?

Figyelt kérdés
Hallottam már olyat, hogy kevésbé fáj az illetőnek az adott dolog vagy érzés ha belevág a bőrébe, ez igaz lehet, mit gondoltok?

2017. febr. 9. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kevesbe faj, de megis kozben sokkal jobban. Buntudat, szegyen, kiszolgaltatottsag. A fajdalommal no az adrenalin, s mikor ez eltunik, az illeto mar csak nyugodt, faradt szemekkel nez elore es probalja megigerni, tobbet ilyet nem tesz.


De.. ennek vege sose lesz.

2017. febr. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Történt már veled ilyen, ha szabad kérdezni ilyet?
2017. febr. 9. 19:21
 3/15 anonim ***** válasza:
Régen csináltam a talpamon. Inkább ott mint a csuklómon. Lelki gondjaim voltak. Így vezettem le a feszültséget. Utána nyugodtabb voltam. Pokolian fájt.
2017. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%

9 eve elek depresszioval es halucinaciokkal. Bujkalni a csaladom,barataim es parom elol mara mar termeszetes es evidens. Egy-ket evnyi anorexia utan megutaltam magam annyira, mar-mar nem is akarok jobban lenni. Sokszor az egyetlen baratom egy penge, tudod, o az aki segit lenyugodni,segit az a pillanatnyi feszultseget elengedni.

Elso voltam.

2017. febr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A penge. Igen. Többnyire hasonló érzésem van nekem is ezzel kapcsolatban..
2017. febr. 9. 19:35
 6/15 anonim ***** válasza:
De hogy van az, hogy ha annyi minden fáj, akkor még egy újabb fájdalmat akartok okozni magatoknak?...
2017. febr. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy azért mert már néha úgy van vele az ember, hogy ennél rosszabb már nem lehet vagy hogy ennél jobban már nem fájhat semmi..vagy.. már minden mindegy..
2017. febr. 9. 19:43
 8/15 anonim ***** válasza:

7: Ezt az érzést ismerem, de hogy jön a képbe az, hogy olyat tegyél magaddal, amiről tudod, hogy nagyon fáj még akkor is,ha semmi más bajod nem volt előtte - mindamellett hogy már más bajod is van??

Inkább jó élményeket keres az ember ilyenkor, hogy vigasztalódjon.

2017. febr. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ugyan.. nekem sose fajt meg a mely vagas sem.. egyszeruen annyira kihal az ember agya olyankor, hogy egy tobb tiz centis vagasnal sem eszmel fel. Nem erezni hogy faj. Csak amikor mar eltelik egy kis ido akkor ereztem, baj van.. es csip mint allat. De ez van. Szinten elso voltam.
2017. febr. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én kegyetlenül padlón vagyok, több éve depresszióban, magányban szenvedek, már-már feladtam hogy bármikor is lehetne jobb, de még soha nem jutott eszembe hogy megvágjam magam. Nem látom az összefüggést a kettő között, hogy nekem miért is lenne jobb akkor.
2017. febr. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!