Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, üresnek és kilátás...

Mit tegyek, üresnek és kilátástalannak érzem az életem?

Figyelt kérdés

Múltkor böngészve találtam ezt a mondatot: "Néha nem tudod elengedni azt ami szomorúvá tesz, mert az volt az egyetlen dolog ami boldoggá tett."


Középiskolában eléggé esetlen figura voltam. Aztán jött egy nagy csalódás, hirtelen úgy éreztem, össze kell kapnom magam.

Most egyetemista vagyok, és valóban sokkal jobban megy a sorom. Mégis, nem tudom elengedni a múltat, úgy érzem, le vagyok maradva az életben. Minden ismerősöm előrébb tart. Magányos vagyok. Sokszor hiányoznak a régi dolgok az életemben, azokon agyalok. Miközben tudom, hogy amit akkor jónak és igaznak gondoltam, nem is volt az.


Nem tudom, mihez kezdjek.


Elég személyes a téma. Ha valakit érdekel, szívesen leírom privátban.



2017. febr. 11. 08:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak találd meg a tökeidet, ott lesz valahol a bús pofád és az önsajnálat alatt. A Facebook "bölcsességeket" meg hanyagold, tinilányoknak vannak kitalálva, nem felnőtt férfiaknak.
2017. febr. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
keress hobbit, keress célokat, stb.
2017. febr. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Éld meg a magányodat,használd ki.teremts az elsőre negativnak tűnő dologból pozitívat..pl rajzolj,irj valamit.mondjuk az érzéseidet amik kavrognak benned,már attól jobb lesz hogy leírod..szóval ne csinálj direktbe semmit..eljön az idő mikor visszasírod ezt a magányt is,de most valahogy használd ezt pozitívan,önmagad megismerésére,fejlesztésére!:)
2017. febr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=IJU8Q1lUvHc ajánlom ezt a videót

elmond mindent és nagyon érthető amit mond a videós

2017. febr. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem leírhatod. Ha megfog a téma, szívesen segítek.
2017. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tűzz ki minden nap egy cèlt amit hatalmadban áll megvalósítani ès èrd el. Èlj a jelenbe de tervezd a jövőt fordítva nem megy.
2017. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!