Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ki vágyik az egyedüllétre,...

Ki vágyik az egyedüllétre, magányra? 17/F

Figyelt kérdés
Még csak 17 éves vagyok, de már egyedül szeretnék élni(nem a szüleim miatt). Úgyérzem, hogy jólesne a magány. Ez normális dolog ilyen fiatalon? Sajnos a lányokkal sem jövök ki, nem beszélgetek sokat lány osztálytársaimmal. Már sok oszt.társamnak van barátja/barátnője, nekem nincs. Már beletörődtem, hogy nem lesz és nem is nagyon érdekelnek. Valaki érzett már hasonlót?
2017. febr. 12. 06:33
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Utolsó: Úuuu, köszönöm szépem, IMÁDOK motorozni, jó ötlet, de bátortalan vagyok a lányokkal szemben sajnos... Tetszik 1-2 lány az osztályból, de nem tudom, hogy egyikük a Nagy Ő. Ja, és sok sikert a trópusi paradicsomba eljutni! ;) Biztosan szép hely.
2017. febr. 12. 14:37
 12/17 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ez normális dolog, már én is rengetegszer éreztem ilyet. Sajnos sokszor vagyok magányos, a dolgok 90 százalékát egyedül csinálom. És sokszor én is emiatt nem megyek el,mint te, ha hívnak valahová. Illetve sokszor érzem azt, hogy nem a nekem való társaságban vagyok. Sokféle ember között voltam már,de egyszer sem éreztem úgy, hogy odatartoznék, ezért sokszor megoldás inkább a magány. Úgyhogy én megértelek, bár most próbálok azért változtatni a dolgokon. :/ 16/L
2017. febr. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Remélem neked sikerül változtatni ezen a dolgon....
2017. febr. 12. 16:53
 14/17 anonim ***** válasza:
A magány nemjó. Az egyedüllèt hasznos. Meglátsz olyat is amit más nem, mert nem együtt gondolkozol a többi emberrel, hanem külön. Saját magad megismered ès így másokat is.
2017. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Na végre! Valami hasznos tanács az egyedüllétről! Köszönöm.
2017. febr. 14. 16:27
 16/17 anonim ***** válasza:
Szivesen.
2017. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Jöhet még válasz!
2017. febr. 16. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!