Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem jön már valami jó...

Csilla4 kérdése:

Miért nem jön már valami jó az életemben?

Figyelt kérdés
Teljesen elvagyok keseredve.Úgy érzem belefáradtam a folytonos reménykedésbe. Egyáltalán nem tudom milyen egy kapcsolat.Adtok esélyt és én mindig koppanok. Tényleg ennyire reménytelen vagyok. Én vagyok az egyetlen akinek nem jön össze. Ennyire taszító lennék. Egy elkeseredett 22/L.

2017. febr. 25. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem ugyanez van 26 éves férfiként...
2017. febr. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj elébe és találkozni fogsz vele. Ha koppansz, azt csak magadnak köszönheted, mert rosszul választasz, rosszul méred fel a helyzetet és saját magadat is. Önbizalom és önbecsülés nélkül nem megy, mert a másik csak a gyengét látja benned. Nem jó a másik véglet sem, a nagyfokú hiúság és önhittség is.
2017. febr. 25. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem van 31 éves ismerősöm is, akinek még az életében nem volt barátja, sem kapcsolata...kitartás.
2017. febr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocs ha keverlek, de nem te vagy az, aki pár hónapja rövid úton beszóltál nekem ok nélkül, miután rád írtam?
2017. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
-ezt a kérdezőtől kérdezed?
2017. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, a kérdezőtől kérdezem, és elnézést, ha összetévesztem valakivel, de szintén valami magány téma kapcsán elkezdtem pár hónapja priváztozni egy hasonló nevűvel, aki annak ellenére, hogy korrektül kommunikáltam vele, beszólogatott nekem privátban. Sajnos nem emlékszem a pontos user névre.
2017. febr. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

EZT FELTÉTLENÜL ELKELL OLVASNOD !


Dr.JOSEPH MURPHY

Tudatalattid csodálatos hatalama


Olvasd el többször a fejezeteket, keresd eg bennük rendszeresen azt a részt amiben hiányt érzel.


Meg mutatja a megoldáshoz vezető utat és az életed folyamatosan válltozni fog, csak tegyél érted !


Nekem nagyon bevált ;)

2017. febr. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Joseph Murphy lerágott csont... Azóta a Titok c. könyv és film is azt szajkózza, holott féligazság...
2017. febr. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!