Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak nekem ilyen sz*r az...

Csak nekem ilyen sz*r az életem? 😔

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves lány vagyok.

Annyira sz*r az életem. Legalábbis ez a szakasza. Mikor 9 éves lettem csődbe ment a cégjük a szüleimnek és sajnos több tartozásunk is van.

Már 3 suliba jártam (költözés stb) és az új osztály nem fogadott be... nincs a,b,c osztály tehát átmenni se tudok :/

Igazából csúfolódások oka: visszahúzódó vagyok

nagyon rossz vagyok röpiből (hallom, hogy a hátam mögött mondják, hogy húú de fél a labdától haha... :( )

Kis lakásban élünk.

Ó! És ki ne felejtsem a 2 utáló oldalamat! Vezetek 18 követős instagrammot és, hát van pár ember akivel nem vagyok valami jóban khmmmm... amúgy az oldalon rossz képeket tesznek ki rólam (vannak videóim ès megállítják rossz mp-ben).

Egyszóval borzalmasan sok stressz ér, és egyre jobban kételkedem magamban.

Kérlek segítsetek😭

Szüleimmel beszéltem, megértőek, de 8.-ig maradnom kell 90% a suliba... amit nem tudom hogyan fogok túl élni.

képzeljètek magatokat a helyzetembe. Köszönöm!



2017. febr. 28. 02:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
64%
Ahhoz képest most is tudsz itt írogatni. Lehet, inkább a tanulásra kellene koncentrálni, a szünetben meg beszélgetni a többiekkel, és akkor nem lennél olyan elszigetelt. Ide vezet az állandó telefon-nyomkodás.
2017. febr. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Engem is sokat bántottak a suliban.

Jó tanuló voltam és visszahúzódó és mély a hangom lány létemre és szemüveges voltam. Ez bőven elég volt, hogy naponta idegenek is elmondják mennyire csúnya vagyok. Pedig azért szerintem nem vagyok az...

Azt tudom tanácsolni, hogy keress egy igazi barátot még nem vagy elkésve. Abba a kapcsolatba ölj bele energiát és időt, hogy legyen egy ember aki támogat, ha magad alatt vagy és számíthassatok egymásra mindenben. Felnőttként is jól fog jönni ez, én már csak tudom, mert nekem egy sincs...

Az internet meg olyan, hogy ha egyszer valamit felteszel, azt többé el nem tudod tüntetni. Az örökké elszabadul. Ezért nem szabad kiskorúakat hagyni hogy tartalmat töltsenek fel magukról. Hidd el 10 év múlva annyira égőnek fogod látni, amit most feltöltöttél...

Szóval csinálj videókat, de ne töltsd fel. Így ha visszanézed akkor vicces emlék marad de csak neked. És senki nem tud bántani érte.


Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy, de csak te tudsz belőle kimászni.

Keress más hobbit, sportolj, járj közösségbe, ahol új embereket ismerhetsz meg, akik még nem skatulyáztak be. Ott próbálj barátkozni és hidd el, minden jobb lesz.

2017. febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Az utolsó előttinek: mennyit tudsz az életemről? Jó tanuló vagyok, és a matekot kivéve mindent átvettem (beteg vagyok🤗). Látjátok? Ez a baj. Nem tudunk semmit a másikról, de elitéljük :D grat.

Az utolsónak pedig köszönöm, hogy válaszolt! "Örülök" hogy nem csak én vagyok ilyen helyzetben.

A szüleim gyerekkorom óta arra nevelnek, hogy vigyázzak mit teszek fel. És nem teszek ki gáz videókat! Csak azok az élettelenek megállítják olyankor, mikor csukva van a szemem meg ilyenek.

2017. febr. 28. 11:41
 14/24 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azért örülök, h nem mostanában vagyok 13 éves. Bár persze egy tizenhárom évesnek nem ártana aludnia hajnali kettőkor...
2017. febr. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Ez igaz....ma volt vérvételem eléggé ráparáztam és 2 órát fetrengtem :D és próbáltam valamivel lekötni magamat (eléggé sz*r kedvem volt). Amúgy nyugi nem szokásom idáig fenn lenni. :)
2017. febr. 28. 12:04
 16/24 A kérdező kommentje:
Jézus de nem tudok fogalmazni! :D ma lett volna vérvételem, de mivel rosszul vagyok ezért elmaradt (reggel tudtam meg). Inkább kipihenem magam 😂 Köszönöm szépen a válaszokat, megpróbálok pár tanàcsot megfogadni.
2017. febr. 28. 12:08
 17/24 anonim válasza:
7%
Miért kellett törölni az "írj rám" válaszom? Nem vagyok pedofil,se k****,csak segíteni akartam, bocsánat...🙄🙄🙄
2017. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
47%

Na akkor ki dobálózik úgy, hogy nem tud semmit a másikról kérdező? :D Tudom, hogy édes vagyok, és igen, nekem is voltak gondjaim, nem csak az osztály/iskolatársakkal (akik megvertek, kukába raktak, szekrénybe zártak, földön taposgáltak, elvették a kajámat) hanem otthon is 8-12 éves koromig a kenyeret úgy ettem az alkesz faterom miatt, hogy előtte le kellett kaparni a penészt a felszínről.

És így sem szaroztam le az életem, mert tudtam, hogy másnak rosszabb, nekem meg jó lesz mert teszek érte. :) puszi te sz*réletű :* :D

2017. febr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Na, hát a Kérdező legalább többszörösen demonstrálta, miért nincsenek barátai.
2017. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, sajnos még csak 13 éves vagy így nem tudod de egy dolgot jegyezz meg egy életre, g*ci emberek mindenhol vannak, általánosban, gimiben, egyetemen, munkahelyeken, sarki zöldésegnél, a hivatalban stb. Szokj hozzá, az ilyenekhez vagy visszaszólsz és lerendezed őket és utána egy életre elfelejtenek vagy csesztetni fognak ameddig csak látnak. Elhiszem, hogy visszahúzódó vagy de pont ez a gyengéd és ezt ők is látják. Akin látszik, hogy lehet baszogatni azt baszogatni is fogják amíg hagyja magát. Tegyél ellene!
2017. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!