Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak nekem ilyen sz*r az...

Csak nekem ilyen sz*r az életem? 😔

Figyelt kérdés

Sziasztok! 13 éves lány vagyok.

Annyira sz*r az életem. Legalábbis ez a szakasza. Mikor 9 éves lettem csődbe ment a cégjük a szüleimnek és sajnos több tartozásunk is van.

Már 3 suliba jártam (költözés stb) és az új osztály nem fogadott be... nincs a,b,c osztály tehát átmenni se tudok :/

Igazából csúfolódások oka: visszahúzódó vagyok

nagyon rossz vagyok röpiből (hallom, hogy a hátam mögött mondják, hogy húú de fél a labdától haha... :( )

Kis lakásban élünk.

Ó! És ki ne felejtsem a 2 utáló oldalamat! Vezetek 18 követős instagrammot és, hát van pár ember akivel nem vagyok valami jóban khmmmm... amúgy az oldalon rossz képeket tesznek ki rólam (vannak videóim ès megállítják rossz mp-ben).

Egyszóval borzalmasan sok stressz ér, és egyre jobban kételkedem magamban.

Kérlek segítsetek😭

Szüleimmel beszéltem, megértőek, de 8.-ig maradnom kell 90% a suliba... amit nem tudom hogyan fogok túl élni.

képzeljètek magatokat a helyzetembe. Köszönöm!



2017. febr. 28. 02:02
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Bárányból lettem farkas, bántottak most hozzám se mernek szólni. Szóval bírok erővel, az iylen férgeket kell írtan ne törd magad a megértésükkel csak férgek maradnak :D
2017. márc. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
#19: ezt adom. Ember segíteni akar neki,de kitörli a válaszát,meg lepontozza.PEDIG CSAK SEGÍTENI AKART. Ezt is pontozd le légyszi, és utasíts el minden jó embert magadtól.✋👏👍Lolololololollolololol
2017. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

(26L)

Mondhatunk sok támogató tanácsot vagy mesélhetünk sztorikat, ezt úgy is át kell élni sajnos. Mivel nem tudod megállítani az időt és ez egy nagyon jó dolog ilyen esetekben. Menni kell tovább, csinálni a dolgaid. És mivel minden hamar elmúlik (például nagyon messzinek érzem a 13 éves korom, pedig "csak" 26 vagyok) ezért nagyon fontos, hogy olyan dolgokkal törődj, amik a saját életedet támogatják. Legyen az egy hobbi, egy csoportos tevékenység vagy egy apróság: minden nap keresel valami jót a napodban és arra fókuszálsz.


Hihetetlenül gyorsan telik az idő, ezt te is meglátod majd. Ezek a rossz akarók nem fognak számítani. Vannak osztálytársaim általánosból akiknek a nevén gondolkodnom kell.. Na ez jó példa erre :)


Engem is csúfoltak. Telt ajkaim vannak és folyamatosan piszkáltak emiatt a lányok. Na meg sose voltak márkás cuccaim, telefonom se. Nem beszélve arról, hogy pénzünk se volt, hogy táborokba vagy más fizetős csapatos helyekre menjek. Azt hittem sose lesz vége. Aztán jött a középsuli ahol hasonló érdeklődésű emberekkel ismerkedhettem meg - hiszen a középiskola általában már irányított érdeklődésű embereket fogad (pl. művészeti suli, gazdasági suli, sport suli stb.) - és tádáám senki nem utálkozott, mindenki csapatban dolgozott, egy volt a cél.


Azóta boldog édesanya vagyok, csodás kis és nagy családdal, szülőkkel. Érdekes - senki nem csúfol már, sőt az ajkaim a párom kedvencei :)

Nehéz, de most arra kell koncentrálnod, hogy ezek az emberek (és te is) felnősz és a felnőtt kor sokkal tovább tart, mint a kamasz kor :) És sokkal több jót tartogat.

Addig is kitartást!

2017. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
51%
Istenem milyen köcsg emberek vannak. Semmi együttérzés, empátia nincs néhány válaszolóban. Jó egy embernek ha még az iskolán és a közösségi oldalon kap verbális bántalmazásokat, nem még kapjon a gyakorin is. Kérdező teljesen megértelek téged. Bírd ki valahogy azt az egy évet! Jelentkezz majd 8.-ban valami erősebb suliba, ott általában jobbak az osztályközösségek!Kitartást!
2017. márc. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!