Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vajon lesznek-e barátaim...

Vajon lesznek-e barátaim illetve barátnőm? (többi lent)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, egy kis faluban élek jelenleg.

A korosztályom (volt oszt.társak) csak kocsmázni mennek illetve vannak csak kockák. Sajnos ez a 2 található meg csak a faluban és én nem tartozok bele hiszen én nem szeretek kocsmázni járni.

Így a társasági életem egy nulla, kivéve a gimiben mert ottani oszt.társak jó fejek de már nekik is megvan a baráti körük és nyilván más városokban ami tőlem messze van.


Magamról csak anniyt szeretnék elmondani hogy nagyon visszahúzódó gyerek voltam, félős, kicsit zárkózott de az utóbbi 2 évben nagyon megváltoztam ( szerintem). Sokkal bátrabb vagyok, és nyitottabb.

Viszont nincs sok esélyem barátnőt sem találni szerintem mert nem vagyok egy bőbeszédű, és sajnos elállnak a füleim úgy hogy megvan a tuti kombináció(((idézet mucsi z.-tól/Dacia/ :D XD)))

Arra gondoltam hogy ha felnüvők és munkát kellene keresnem el kellene költöznöm egy nagyobb városba hátha megváltozik az életem.


Mit gondoltok mindenről?

Elnézést a szövegért biztos úgy gondoljátok hogy megint egy hülye gyerek unalmas históriája már megint (lehet joggal :D)


Köszönöm ha valaki válaszol!

További kellemes napot!



2017. febr. 28. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

"Arra gondoltam hogy ha felnüvők és munkát kellene keresnem el kellene költöznöm egy nagyobb városba hátha megváltozik az életem."


Már felnőttél. Tedd ezt. Egy nagyvárosban az esélyeid is nagyobbak. De ott is tenned kell majd a kapcsolatok megteremtéséért és megtartásáért.

2017. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lesznek, bár, ha az oszttartsak jófejek, ismerkedj meg velük jobban, ha szimpik neked

Az meg nem kizáró ok semmiért, hogy eláll a füled.

Kit ééérdekeeel xd

2017. febr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a kit érdekel az ironikus volt?

L vagy F ?

2017. febr. 28. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!