Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális dolog, ha egyáltalán...

Normális dolog, ha egyáltalán nincsenek barátaim?

Figyelt kérdés

Annyira zárkózott természetű vagyok, hogy egyetlen barátom sincs. Tulajdonképpen jól megvagyok a saját kis belső világomban, egyáltalán nem igénylem a társas tevékenységeket, és igazság szerint képes sem vagyok rá.

Ez normális? Van még rajtam kívül valaki ilyen a világon?

20/f



2017. márc. 8. 19:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Èn is ugyanaz vagyok mint te!

Van munkám van pènzem. Az a lènyeg hogy jó èrezd magad. Mások kedvèèrt ne változ meg. Èn GTA-zok sampozok jó el vagyok :)

2017. márc. 10. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
67%
Egyszer egy lakótársam azt mondta, magányos farkas vagyok. Asszem igaza volt. És csaj vagyok. Jól érzem magam. Ha valaki akar, csatlakozhat hozzám, ha nem, én úgy is élvezem az életet. Igaz még nem vagyok 30. De lehet, hogy ez valahol nincs rendben velünk.
2017. márc. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

En mar 48 eves vagyok.Kozepsuliban volt utoljara baratnom,de lemorzsolodtak..Elkoltoztem,ferjhez mentem,gyerekeim lettek.Sose ereztem,higy ossze kene jarnom valakivel.Ha volt idom,inkabb olvastam.A munkahelyemen sincs baratnom,de igaz,rosszba se vagyok senkivel.

Rak jegyu vagyok,es befele fordulo,de nem is hianyzik,hogy hatbatamadjon,es elaruljon,egy baratnonek nevezett valaki...

2017. márc. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
0%
Az az igazság hogy manapság sok ilyen ember van...Le kell küzdened a zárkózottságokat,és próbálni barátkozni :) 18/L
2017. ápr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
#14: szerintem nincs sok ilyen, én legalábbis nem ismerek magamon kívül mást, aki ilyen lenne. Barátai mindenkinek vannak, és mindenki képes lazán viselkedni az emberek között - egyedül én nem.
2017. ápr. 5. 21:24
 16/23 anonim válasza:
77%
Nekem sincsenek barátaim,nálam nem a zárkózottság az oka,hanem az,hogy nem tudok sehogyan beilleszkedni.Teljesen tönkreteszi az életemet.A szüleim állandóan azzal bántanak hogy ha önmagamat adom senki sem fog szeretni,és hogy én tehetek róla,hogy nincsenek barátaim mert ilyen vagy olyan vagyok.De már fogalmam sincsen milyen legyek mert sehogy nem vagyok jó senkinek.Engem mindenhol levegőnek néznek,kigúnyolnak,megaláznak,teljesen tönkreteszi az önbecslésemet is.Egy ideig minden jó aztán egyszercsak észreveszem,hogy megint én vagyok az aki sehova se tartozik.Egy darabig persze próbálkozom aztán feladom és egyedül maradok inkább.A családomba se tudok beilleszkedni sehogyan.Úgy érzem én nem kellek senkinek,akit "barátnak"hittem mindig kiderül,hogy micsoda egy ember is valójában.És nálam itt következik a probléma mert nagyon rossz családi háttérrel rendelkezem,állandóan bántanak,nagyon sok problémám van,mindenben nagyon nehéz az életem,és úgy érzem nem bírok mindent egyedül ezért belelépek rossz kapcsolatokba és benne is ragadok.Megaláznak,bántalmaznak illetve mindig olyan fiúkat "vonzok be" akiknek pszichés betegségük van.Néha már úgy érzem nekem mindegy mert hiába igyekszem a helyes döntést választani,akárhogy cselelszem akkor se fordul jobbra semmi,ugyanaz történik tőlem függetlenül. Valahogyan segítsen valaki!Már tényleg nem tudom mit tegyek de így nem akarok már élni.Elviselhetetlen,hogy ilyen fiatalon itt tartok. 20/L
2017. ápr. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
67%
Sziasztok! Nekem ugyan ez a problémám. 16 éves vagyok, most mentem gimibe és reméltem hogy ott lesznek barátaim de valamiért minig mindenki eltávolodik tőlem. Valakinek van kedve beszélgetni?
2017. ápr. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
43%
Nos, ez nem baj. Vannak ennek is jó oldala vannak olyan barátok akik rossz útra térítennek téged. Mondom mégegyszer: NE VÁLTOZZ MEG SENKI KEDVÉÉRT! De ha neked ez rossz aki változtass de ne legyenek akkor jó barátaid és még valami ne bízz nagyon senkibe az emberek nagy része úgy átvernek mint szar a palánkot!
2017. ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

Miért írod, hogy nem kellenél senkinek?

Már előre negatívan állsz hozzá. Egyébként mi a jó tulajdonságod? Ezt most komolyan kérdezem.

2018. ápr. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy nem kellenék senkinek. Igazából nekem nem kell mások társasága, bár azért néha zavar a túlzottan sok egyedüllét.
2018. ápr. 26. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!