Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám bántani magam...

Hogyan tudnám bántani magam úgy hogy ne maradnjon fizikailag nyoma? Vagy ha igen csak 1-2 órára?

Figyelt kérdés
2017. márc. 11. 23:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
35%

Vezesd le favágással. De komolyan. Püföld, üssed, vágjad izomból, minden erőddel, ahogy csak kitelik tőled. Közben pedig képzeld oda azt a valamit, ami nagyon bánt vagy amire haragszol.


23/F

2017. márc. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Boxolj :D amugy ismeros a dolog mikor stresszes vagyok .... Elege ki szoktam lenni mindig melyen lelegzem probald te is olyan 2percig stressz oldo a tv-ben lattam :D
2017. márc. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
de én bántani szeretném magam..eddig vagdostam a kezem/labam/hasam de mondta barátom h ne tudjam meg mit csinál ha még egy vagast lát rajtam..de szeretném érezni hogy faj..
2017. márc. 11. 23:26
 4/24 A kérdező kommentje:
koszi ezzel nem sokra megyek
2017. márc. 11. 23:37
 5/24 anonim ***** válasza:
22%

a 2es jót írt.

a küzdősportot kipróbálhatod.

először is kapsz ott egy olyan kardió terhelést,ami megtöri a tested lelked,úgy meghajtanak.

és bónuszként még pofán is verdesnek,meg lerúgják a lábad.

idővel ha már belejöttél te is bánthatsz másokat.


vagy végső esetben megkérsz szépen hogy egy lovagló ostorral elverjem a se-gged.

2017. márc. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Kezeltesd inkább magad !
2017. márc. 12. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%
A Lipótmezői diliházat ugyan becsukták már rég', de biztos van helyette más intézmény. Mondd a barátodnak üljetek kocsiba és kísérjen el.
2017. márc. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%

Kezelés vagy egy olyan párt találni vagy barátot, aki észhez térít.

Gyere hozzám kigyógyítalak én.

Bántalak majd, ha olyat csinálsz amit a kezelés alatt el kell hanyagolnod.


Keress hobbit, nyisd ki szemed. Különben mehetsz a mélyvíz fenekére...


A magadfajta problémás emberek csak az adófizetők pénzét viszi el, de semmi haszna a társadalomnak.


Szedd össze magad, vagy keress segítséget és változz meg!


24-N

2017. márc. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
3%
Ha meg csak hajszolod azt, hogy bántani akarod magad...akkor tedd meg a legjobb lépést: Kést a szívedbe, ne csak a bőrödet simogassa a penge.
2017. márc. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
87%

Tudom mit érzel. :(

De akkor sem szabad bántani magad, tényleg tegyél az érzés ellen, ne félj segítséget kérni, hiszen azért vannak a szakemberek, hidd el, jobb lesz úgy.


12 éves korom óta bántottam magam. Nem szerelmi bánat, sokkal komolyabb, később pedig csak rosszabb lett újabb behatásokkal. Eleinte a falba vertem a fejem, aztán vagdostam, és éheztettem magam. Folyton stresszeltem, maamat hibáztattam, utáltam.


Mi lett az eredmény? A lelki bajok után a testem is tönkrement, nem lehet gyerekem, és nagy eséllyel mellrákom is van.

Megbántam, mert közben megismertem egy nagyszerű embert, aki segített a bajban, és már 3 éve egy párt alkotunk.


19/L

2017. márc. 12. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!