Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám bántani magam...

Hogyan tudnám bántani magam úgy hogy ne maradnjon fizikailag nyoma? Vagy ha igen csak 1-2 órára?

Figyelt kérdés
2017. márc. 11. 23:00
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
75%

Szevassz paraszt! Még mindig? Esküszöm az összes 'rinyagép'közül téged sajnállak a legjobban. Reménytelen vagy.

Szóval, a kérdésre: neked nem a fájdalom kell, hanem a fájdalom hatására felszabaduló endorfin, dopamin, adrenalin, szerotonin. Ezek hormonok. Úgymond boldogsághormonok. Valószínű depressziós vagy.

Viszont van egy jó hírem. Akkor is felszabadulnak ezek a hormonok, ha sportolsz vagy fizikailag megeröltető mozgást végzel. Szóval inkább azt javasolnám. Ezt 99%hogy megbánod, a sportot nem hiszem, hogy valaki is megbánta volna az életében.

Most lepontozod a hülye dumámat, de nem tudnám, ha nem mentem volna ezen keresztül, vagdosás stb, been there, done that. Ezta hormonos dolgot véletlenül olvastam valahol, és mikor leesett, hogy mit csinálok, azonnal abbahagytam.

'A brand new day's beginning

Get that sunny feeling and you are on your way'

:)

2017. márc. 14. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szerintem végezz el egy akupunktúrás tanfolyamot és szerezz be steril tűket otthonra így kúrálhatod magadat és lehet még másokon is segíthetsz.
2017. márc. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Küzdősport.Mondjuk ha rendesen kikapsz az nem csak 1-2 óra míg fáj. :D
2017. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Figyelj, tudom, hogy azzal senki nem segít neked, ha csak azt írogatja, hogy menj pszichológushoz, vagy hogy diliházban a helyed. Mi nem állunk hozzád közel, nem tudunk veled olyan mélyen beszélgetni. Pszichológus nem oldd meg semmit, én is jártam. Ahhoz, hogy segíteni tudjon, neked is akarnod kell.

Nincs diliházra meg semmi ilyen baromságra szükséged, teljesen normális, hogy így érzel.

Nekem is voltak ilyen hajlamaim, én pofoztam magamat és jeleket karcoltam mindig magamba, de idővel rájöttem, hogy ez nem tesz igazán boldoggá. Ezek után elkezdtem táncolni. Attól a pillanattól kezdve a tánc az életem értelme, nem bántam meg, hogy elkezdem :D Rengeteg stílus létezik, kipróbálhatnád mondjuk a modern táncot, aminek lényege az érzelmek kimutatása :D én ajánlom, hogy keress pár videót a neten ;) teljesen levezet minden feszültséget, boldoggá tesz, kifáraszt. (el sem tudod hinni, hogy mit érzek a lábaimban több óra tánc után :D) Ha pedig nem akarsz komoly táncba belekezdeni, akkor ajánlom a Just Dance-et :DD Nagyon könnyűek a koreográfiák, mégis nagyon menőek :D

Tudom, hogy nem mindenki olyan, mint én, nem is akarom ráderőltetni, de egy próbát megér :D Közben fájdalmat is okozol magadnak, mert fájni fog minden testrészed tőle ;)

2017. máj. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!