Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan tudnám bántani magam...

Hogyan tudnám bántani magam úgy hogy ne maradnjon fizikailag nyoma? Vagy ha igen csak 1-2 órára?

Figyelt kérdés
2017. márc. 11. 23:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
37%
Menj fel a GYK-ra és olvasgasd figyeleméhes tinik nyafogását. Ha igazán szenvedni akarsz, akkor próbálj tanácsot is adni nekik. Az elején ez igazi lelki terror. Jószándékkal leírsz egy fél oldalas szöveget, amit aztán a kis rinyagép lereagál valami sablon kifogásdumával. Ugyanis igazából nem akar változtatni a helyzetén, csak sajnáltatni akarja magát. Igaz, ez csak egy rövid ideig működik, mert előbb-utóbb rájössz, hogy az ilyen kis p_csák saját maguk miatt ilyenek, nem a te dolgod kivakarni őket a szarból és ilyenkor már nem fog érdekelni, hogy semmibe veszik a tanácsod.
2017. márc. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
79%

És ez neked miért jó??

A küzdősportokat nem véletlenül írták, az aktív fizikai megterhelés nagyon jó hatással van a lélekre. Nekem ha valami fáj, akkor még egy kiadós séta is nagyon sokat tud segíteni.

A pszichológust is nagyon tudnám ajánlani, hiszen az hogy ilyeneket művelsz egyáltalán nem normális, ráadásul lehet csak rosszabb lesz. Illetve valami oka kell hogy legyen, normális esetben egy embernek ilyesmi még csak eszébe se jut.

2017. márc. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 tomika36 válasza:
0%
Jelentkezzél légiósnak! Ott majd megszertgetnek! Ha kibírod a kiképzést, akkor elmehetsz afrikába, ott majd egy bantu néger ha hátulról megügykezel az elég bántó lesz!
2017. márc. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
nem szeretnék pszichológushoz menni mert anyu erről nem tud és nem is szeretném hogy tudjon róla.
2017. márc. 12. 10:22
 15/24 A kérdező kommentje:
14 éves lány vagyok ha ez szamit
2017. márc. 12. 11:41
 16/24 anonim ***** válasza:
Fájdalmat akarsz okozni magadnak? Menj el korán aludni és gondolkozz az életeden.
2017. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, 14 évesen én is nagyon szarul éreztem magam. Nem voltak barátaim, a suliban kiközösítettek, s akkoriban még a szüleimnek is ezer bajuk volt (munkahelyi), nem foglalkoztak velem. Rohadt nehéz volt, de kibírtam. Bíztam benne hogy hamarosan vége lesz, hiszen 8.os voltam, tudtamm már nincs sok hátra. Nos a gimi sem volt sokkal jobb, de ott már lett egy barátnőm, akivel nagyon jóbarátok lettünk, mai napig azok vagyunk. Ez nagyon sokat segített.

Gimi után fősuli, és minden rendbe jött.

Biztos neked is van valami okod rá hogy ilyen butaságokat csinálsz, de hidd el hogy ez nem megoldás. Sőt a vágások egy életre megmaradhatnak. Ismerek ilyen embert, tudom mit beszélek...

Nem tudom miért csinálod, de hidd el hogy nem fog örökké tartani! Keress valamit amit szeretsz csinalni, ez lehet sport, valami művészet, esetleg valami önkéntes. Pl sétáltathatsz kutyát menhelyen, vagy segíthetsz ételt osztani szegényeknek, hajléktalanoknak, s mingyárt hasznosnak fogod magad érezni. Nem kell az önsanyargatás, azzal csak magadnak ártasz, és hidd el nem lesz jobb.


A pszichológus viszont akkor is jó lenne. Meg az is ha megtudnád beszélni anyukáddal hogy mi bánt Ennyire... Vagy nagymamáddal, bárkivel.

2017. márc. 12. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor te nem is sérülésekre vágysz, hanem fájdalomra. Ez mazochizmus gyanús. Nem te lennél vele az első.
2017. márc. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Hát, ha egyesével szedegeted ki a hónaljszőrödet szemöldök csipesszel, az eléggé tud fájni, próbáld ki...
2017. márc. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Nem szeretem ha masok okoznak fizikai fajdalmat pl ha eltorik valamim.ha eltorik akkor azt en torjem el es ne masok..en banthatom magam,masoknak nincs joguk ra.
2017. márc. 14. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!