Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 14 evesen unom az eletet!?

14 evesen unom az eletet!?

Figyelt kérdés

Egy 14 eves lany vagyok , az emberek akik korulvesznek folyton elveszik az onbizalmam , belertve az anyamat is es a noveremet is. A noverem folyton azt mondja , hogy "csak egy elegedetlen lany vagy" az anyam meg azt mondja , hogy olyan csunya az arcod , hogy felek rad nezni...

A tavaly es a tavalye elott meg a barataimmal ki szoktunk jarni a parkba , de mostanra sehova nem szeretek menni , nem erzem jol magam tarsasagba , az egyeduliek akiket imadokezen a sz***s vilagon az a kutyam , meg a laptopom. Mindig azt mondom magamban , hogy "miert pont velem tortenik ez"



2017. márc. 19. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen? nem lehetne másképp látni ezeket?
2017. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ne hagyd hogy elvegyék az önbizalmadat. ha az anyukád azt mondja fél rádnézni, mondd hogy te sem vagy egy szépségideál. teljesen normális és menő vagy, csak épp 14 éves. ez a kor ilyen.
2017. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

14 évesen még semmit nem tudsz az életről, nehogy már unjad...

Azt meg végképp nem értem, ha otthon nem szeretsz lenni, mert a családod csak szid, akkor miért nincs kedved a barátaiddal lógni?

2017. márc. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert nem szeretem a tarsasagot. Otthon egesz nap a szobamban ulok , es zenet hallgatok. Ha te is csak sertegetni akarsz , akkor koszonom nem kerek belole , mert mar eleg sokszor kikaptam a reszem.
2017. márc. 19. 20:39
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez csak önsajnáltatás, amit itt csinálsz.
2017. márc. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!