Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van köztetek olyan, aki úgy...

Van köztetek olyan, aki úgy érzi, hogy életének utolsó X évét nyomorúságosan fogja leélni?

Figyelt kérdés

Szokták mondani, hogy párnák közt álomban a "legjobb" meghalni, vagy legalábbis úgy, hogy van valami támogató rokon, aki életednek utolsó szenvedős éveiben tud segíteni. De jelenleg úgy néz ki, hogy én egyikben sem fogok részesülni és tök egyedül kínok között fogok meghalni. Ismerőseim/barátaim/barátnőm nincsenek, anyagilag nullán álok, ráadásul a depresszió, stressz jól látható tünetei jelentek meg nálam és fizikailag is évről évre sz***bb vagyok. Fogalmam sincs, mit hoz a jövő, hiszen a karrieremben is csak vegetálok (még évekig kell tanulnom) így elképzelni sem tudom, hogy 30-40 éves koromra egyáltalán hol leszek és mit fogok dolgozni.

23/F



2017. márc. 28. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:

nem is kellene az elkövetkező 20 évedet megtervezni előre.. talán akkor nem stresszelnél feleslegesen hülyeségeken.


Koncentrálj kis dologra, ami reális, belátható időn belül megtörténhet és rajtad múlik.. pl tanulás.

2017. márc. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ne gondolj az életed utolsó x évére. Hidd el épp elég a jelent elviselni, anélkül is hogy még pluszban túráztatnád az agyadat az öregkorodon, amikor beteg leszel és idős...

Az időt úgy sem lehet megállítani, egyszer eljön annak is az ideje, de amíg nincs itt tök felesleges ilyeneken rágódnod. Plusz bármikor megváltozhat az életed, inkább gondolj arra talán jövői ilyenkor már jobb lesz az életed.

2017. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én betegesen rettegek a jövőtől,az élettől,meg hogy egyáltalán mi lesz velem. Bizonyos emberek állandóan elbizonytalanítanak engem,és ez még jobban ráerősít amúgy is keserves életemre. Öngyilkos lennék más hibájából,mert bántalmaznak.....Az meg már milyen?!😔
2017. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nahát, nem vagyok egyedül ezekkel a gondolatokkal ilyen fiatalon. :O

Szintén 23 éves vagyok, teljesen elveszettnek érzem magam a világban, folyton a halál gondolata van a fejemben így vagy úgy, de azt érzem lemaradok valamiről, hogy nem értelmesen töltöm ki az időmet.

Barátaim nincsenek, nem is voltak soha igazából. Szomorú de szerintem nem is lesznek, valahogy nem találok olyat, akivel összepasszolna a személyiségem.

Folyton szorongok, szerintem pánikbeteg is vagyok, de fogalmam sincs.

23l

2017. márc. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
dettó, 25/l...
2017. márc. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én teljesen boldog vagyok,pedig évek óta nincs munkám se nőm.Ilyenektől én nem félek,az élet harc!Edzeni szoktam,olvasni rengeteget,ezek méltó módon felkészítenek a nehézségekre.


Ezt olvasd el!! Nem bánod meg!

[link]

2017. márc. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is ettől félek...



Előző


"az élet harc"


Most komolyan, ennek kellne örülni? Hogy relatív az élet szenvedés és mindig "harcolgatni" kell?

2017. márc. 30. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
"az élet harc".Ez most komoly? Mert nem azért élünk,hogy szenvedünk, hanem hogy halmozzuk az élvezeteket,éljük ki minden vágyainkat.
2017. márc. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Wyn98 válasza:
Félek a jövőmtől 18 évesen többet gondolkodom ilyesmiken a kelleténél.De sajnos a jelenlegi életem elég szar csak bízom benne hogy hamarosan jobb lesz.
2017. ápr. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!