Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Facebook csoport az öngyilkoss...

Facebook csoport az öngyilkosság és magány ellen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Minap az egyik hírportál írt gy facebook csoportról, ahol olyan gyerekek vannak akik segítségre szorulnak.

Én bevallom kissé analfabéta vagyok a facebookhoz hiába vagyok még gyerek, de nagyon meg szeretném találni ezt az oldalt. Viszont ezt anélkül szeretném véghezvinni,hogy világgá kürtöljem az egészet. Szóval csak titokban keresem.

Esetleg valaki tudja, hogy mi a csoport pontos neve? Vagy hallott már ilyenről? Amúgy zárt csoport és azt is hallottam, hogy titkos. Ezt nem tudom pontosan, hogy mit jelent.

Kérem valaki segítsen!


2017. ápr. 3. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
ha titkos lenne, akkor hogy akarnának vele segíteni? szerintem a szegregáció amúgy sem megoldás semmire, hiába lépnél be ilyesmi csoportba.
2017. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nem tudom biztosan, hogy titkos-e nem értek hozzá. Lehet, hogy hülyeséget írtam, elnézést. De azt tudom, hogy megközelítőleg 3000tag van benne és az adminok tanárok, pszichológusok vagy olyan emberek akiknek régen rossz életük volt, de már sikerült rajta felülkerekedniük. Ezért jó a csoport. Bárki ír oda segítenek nekik.

És ahogy olvastam már volt, hogy felvették a kapcsolatot a gyerekkel és kiemelték abból a környezetből ahol mondjuk verték a szülei. (Tudom, hogy a nevelőszülők sem éppen jobban vagy ilyesmi, de legalább a szándék megvan, hogy segítenek)

2017. ápr. 3. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!