Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol találhatnék valakit,...

Hol találhatnék valakit, teljesen szabadon túrázáshoz, kiránduláshoz?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 4. 22:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Budapest környékéről?
2017. ápr. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Az is jó.
2017. ápr. 4. 22:58
 3/16 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2017. ápr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ne érts félre, de kicsit több indormációt tényleg megadhatnál magról, hogy azért körülbelül tudják az emberek, hogy miröl is lenne szó. Most ha csak példaképp egy 50 körüli férfi vagy akkor nem biztos, hogy egy 20 éves srác lenne a legjobb partner akivel túrázni akarsz, vagy épp fordítva.
2017. ápr. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék csoportos túrákra jelentkezni, sem hivatalos, sem fizetős, sem szervezett, sem tervezett túrákra, sem teljesítménytúrára, valakivel szeretnék a természetben csavarogni szabadon, éppen merre tetszik nekünk, akivel lehet intelligensen beszélgetni. A cél nem egy fix pont, hanem a természetben lét.
2017. ápr. 5. 10:46
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is gondolkodtam már ezen, de túl sok a buktató. Így neten eleve az életkor. 28 évesen mondjuk egy 50 éves nővel/férfival nem feltétlen járnék el közös túrákra, de szerintem egy 18 évessel sem. Aztán ott van a személyiségünk. Lehet az egyik introvertált, másik az ellentettje, nincs közös téma, aztán ha előkerül a politika, vallás, abból aztán bőven lehet csúnya veszekedés is. Ezért jó barátokkal, volt osztálytársakkal, egy társsal elmenni túrázni, azt már jól ismeri az ember. Csak hát ha egyik sincs neki...
2017. ápr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

(Szinte minden korosztállyal tudok beszélgetni valamiről, kb. 18-19 felett. Csak legyen egy intelligenciaszint, korához képest.)

33/F

2017. ápr. 5. 23:50
 8/16 anonim válasza:
Én is rendszeresen túrázom. Szívesen társulok mindenkihez. Mellesleg pécsi vagyok leginkább errefelé, a Mecsekben és az Északi-középhegységben szeretek túrázni. Általában keresztül-kasul az erdőben szoktam mászkálni GPS-szel, nem szeretem a már kitaposott túraútvonalakat.
2017. ápr. 7. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Én összességében imádok a természetben lenni és kirándulni is, de nincs az az isten, hogy egy ismeretlen férfival csavarogjak a semmiben úgy, hogy esélyem se legyen megvédeni magam, ha valami gond van.


Mellesleg megjegyzem mi járunk teljesítménytúrázni a párommal (csak rövidke távokra egy-egy könnyed hétvégi sétaként), de még nem volt olyan, hogy ne szegődtek volna oda hozzánk, vagy mi másokhoz, hogy beszélgessünk egy kicsit. :) Ilyen helyekre egyedül is simán elmennék, mert tudnám, hogy mindig akad jókedélyű társaság.

2017. ápr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Zsoltt1 válasza:
#9: Volt itt egy 27 éves lány, aki szintén páros túrához keresett bárkit, de már nem érdekli, talán csak pasizni akart.
2017. ápr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!