Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csúnya sorstársaim, ti hogyan...

Csúnya sorstársaim, ti hogyan próbáljátok feldolgozni és elfogadni azt, hogy sosem lesz olyan életetek amilyenre vágytok és sosem lesztek teljesen boldogok, csak amiatt mert csúnyák vagytok?

Figyelt kérdés

A csúnya szót ne vegye a szívére senki, máshogy nem tudtam megfogalmazni, nem bunkóságból írtam így.

Az elmúlt években minden energiámat arra fordítottam, hogy a ronda külsőmön javítsak, illetve azt egyensúlyozzam valahogy belső értékekkel. Szerintem a külsőmből a maxot kihoztam, ennél többet nem tudok kifacsarni magamból. Belsőt nézve mindenkivel jószívű, kedves és nyitott vagyok. Nem bunkózok senkivel, próbálok segítőkész lenni, néha viccelődöm is, sokszor nevetnek a vicceimen. De mégsem érzem jól magam.... Szerintem nem néznek semmibe sem. Annyira szeretném, ha szépnek tartanának és esetleg fiúk vonzódnának hozzám, de ez nincs így. Nem tudom ezt feldolgozni, próbáltam már az életben máshogy érvényesülni, de nem tett boldoggá. Lehet ha lenne párom, nem zavarna ennyire de még az sem volt :(


2017. ápr. 8. 19:20
1 2
 11/12 anonim válasza:
Csajszik! Annyi szép lány van már manapság, hogy ez nem akkora "érték" mar mint gondolnatok. Altalanos suliban bunronda voltam. En is vartam hogy megszepulok, stbstb. Hat nem jott ossze....Aztan lett egy peldakepem, es probaltam ellesni dolgokat tole. Nem volt hires sztar, sot! Gyonyoru csaj sem volt. Elkezdtem sminkelni magam, csini rucikba jarni, erot vettem es leadtam kozel 20 kgot. Ezutan igazitottam a stilusomon, es tok jol erzem azota magam. Megneznek a fiuk az utcan, mikozben tenyleg nem vagyok nagyszam, szoval ne aggodj szerintem! Ha segitsegre van szukseged szolj es szivesen segitek, hogy vegre csini nőcinek érezhesd magad! Ma mar pesten elek, es tudok par "trükköt" amivel "jobbá" teheted magad. Nem kérek érte, csak egy tábla csokit. : ) 22\L
2017. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Hát nézd...én az általános iskolában olyan bűnronda voltam, hogy napi szinten cikiztek a többiek. Tudtam, hogy nem vagyok szép és ezért úgy gondoltam, hogy sosem lesz senkim. Ez egyébként így is van, a mai napig nincs senkim, de mióta elkerültem a suliból, kikerültem a nagyvilágba azóta folyamatosan azt látom, hogy agyon hízott, fogatlan, büdös, fodrászt sosem látott, nagy orrú, nagy fülű, ragyás bányarémek meglehetősen jóképű pasik kezét fogdosva vonulnak az utcákon....azóta tudom, hogy nem a szépségen múlik, hogy valakinek van párja vagy nincs :D komolyan, ha az ilyen lecsúszott nők tudnak meglepően jópasit fogni, akkor ott nagy baj már nem lehet, nekünk is összejöhet.

Bár mindig elgondolkodom, hogy mit tudhatnak ezek a bányarémek, amik miatt a pasijaik olyan büszkén mutogatják őket az oldalukon. Bár azt hiszem tudom a választ...

2017. ápr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!