Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hol ismerkedjen egy depresszió...

Hol ismerkedjen egy depressziós csöndes lány?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 13. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
pl.itt az interneten! Nagyon sok oldal van ami erre jó...
2017. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hol vannak azok az oldalak?
2017. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
44%

Ugyanez a probléma áll fenn nálam is. A társkereső oldalakat javasolják, de azok számomra teljes mértékben lélekölőek, és nem tudom elképzelni, hogy onnan olyan kapcsolat származhat, mint amilyenre szükségem lenne - persze kivételek akadhatnak.


Egy másik hely az egyetem - lassan már azt fontolgatom, hogy jelentkezek szabadbölcsésznek, csak hogy legyen egyáltalán esélyem találkozni hasonló érdeklődési körű emberekkel -, a másik pedig a hobbijaid / érdeklődési köröd köré szerveződő csoportok. Illetve, nyilván politikai mozgalmak, ezzel kapcsolatos fórumok, stb., bár ha bármiféle megoldást akarsz a fennálló problémákra, akkor nem fogsz azzal foglalkozó fórumot találni.


21/F

2017. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%

egy depressziós, csöndes lány ne ismerkedjen. Csak ráragasztja a negativitását más emberekre.

De, ha nagyon kell a társaság:

-macska/kutya

-hímringyó

2017. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

18 éves vagyok.

5-ös válaszolónak: depressziós vagyok de nem vagyok negatív...

2017. ápr. 13. 17:17
 7/16 anonim ***** válasza:
ht a depresszió nem éppen egy pozitív tulajdonság..
2017. ápr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A depresszió az nem egy tulajdonság hanem egy állapot ami megszűnhet ha az a valaki akarja. És én akarom. És nem huzok le senkit, ha látom hogy valaki szomorú, próbálom felvidítani. Viszont mások akik boldogak azok meg sem próbálnak mosolyt csalni az arcomra. Én nem vagyok önző és senkit sem próbálok magammal húzni a mélybe. Viszont te elég negatív vagy ha azt gondolod hogy ne barátkozzon egy depressziós...
2017. ápr. 13. 17:29
 9/16 anonim ***** válasza:

a válaszodból is látszik, hogy másoktól várod a boldogságodat, ergo te nem akarsz tenni érte.

Az, meg hogy védeném embertársaim lelki egyensúlyát inkább nemes, mint negatív cselekedet.

2017. ápr. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Azt te nem tudhatod hogy teszek e érte. Nem tudom mi baj azzal hogy szeretnék ismerkedni. Aki depressziós az vegyen szerinted 9 macskát és Legyen antiszociális??? Már írtam hogy senkit se huzok le. Írtam hogy én nem vagyok önző mint a többi ember, annak ellenére hogy nekem vannak problémáim amiért depressziós vagyok még figyelek másokra és igyekszem felvídítani az embereket.
2017. ápr. 13. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!