Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan mehetne jobban a...

Hogyan mehetne jobban a barátkozás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves lány vagyok és nagyon nehezen megy az emberekkel a kommunikáció.

Pár barátom van akiket még régen ismertem meg, de viszont az új emberekkel való barátkozás vagy csak szimpla beszélgetés nem megy. Nem tudom, hogy mit mondjak, lefagyok meg azt gondolom, hogy az illetőt úgyse érdekli a téma vagy hogy hülyeséget beszélek és untatom vagy hogy kinevet. Félek a választól, hogy egy-egy ember hogy reagál rá.

Már-már lelki nyomoréknak érzem magam.

Néha eljárok barátnőmmel helyekre, ahol új emberekkel találkozunk viszont akkor is csendes vagyok. Nagyon nagyon zavar és akárhogy próbálkoztam már egyszerűen nem megy.

Nagyon szívesen meghallgatnék pár tanácsot vagy hasonló eseteket akinek sikerült ezt a gátat leküzdenie, esetleg üzenetben is.

Vagy ha elmennék egy pszichológushoz segítene?

Köszönöm a válaszaitokat!


2017. ápr. 25. 22:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Régen én is ilyen voltam , túl sokat gondolsz arra , hogy más mit gondolt :D Ne próbálj megfelelni mindenkinek , hanem csak kizárólag magadnak :D Kicsit próbáld meg növelni az önbizalmadat és akkor el fogod hagyni ezeket a gátlásokat.Amúgy írhatsz is ha gondolod :D
2017. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon erős a fájdalomenergiád. Ez nem épít, csak rombol. Érd el, hogy észrevedd az élet apró szépségeit magad körül. Pl napsütés, friss illatok, virágok, madarak, zene, társai. Nem kell senkit lenyűgöznöd, tiszteld magadat, mert más nem fogja helyetted elvégezni ezt a feladatot. Sok sikert Bugris! 😁
2017. ápr. 26. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És amiket itt írtok válaszolók, azt hogyan kell elérni?
2017. ápr. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szenes43 ***** válasza:
Először írásban kifejezed magad akár úgy hogy privátban nem írsz. Akkor visszaolvasod s javítod ha úgy véled és mikor már ömlik belőled a közölni való írásban akkor áttörtél egy gátat. Ezt kiviszed az emberek közé beszéd formájában és ott ismét átszakad egy gát.
2017. ápr. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!