Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Aggódok a jövőm miatt, tanácso...

Aggódok a jövőm miatt, tanácsot kérhetek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy 17 éves fiú vagyok, egy tipikus pesti srác. A szüleim burokban neveltek és eléggé földhöz vágott az egyik családi veszekedés, de az már volt 1 éve.

Annak hatására teljesen megváltoztam, az életem megváltozott elkezdtem cigizni. Immár 1 éve.

Rosszak a jegyeim 3as tanuló vagyok, mindig is voltam. A kérdésem az, hogy milyen lehetőségeim vannak a jövőben ilyen tanulmánnyal? Mihez tudnék kezdeni? Nagyon aggódok amiatt, hogy képtelen leszek bármihez is kezdeni, vagy hogy eljussak odáig, hogy saját házam legyen, és szerető családom.


2017. ápr. 29. 17:57
 1/9 A kérdező kommentje:
De igazából, azt sem tudom mi szeretnék lenni, az egész életem egy nagy kérdőjel.
2017. ápr. 29. 18:03
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Mivel vidéki vagyok, és 1 kezemen megtudom számolni hanyszor voltam Pesten az elmúlt 28 évben, igy elmagyaráznád milyen az a tipikus pesti srác?

Pillangókat sz@rsz, vagy muffod van? :))

2017. ápr. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat segítene ha lenne egy olyan dolog ami nagyon érdekel.Az célt adna neked es olyan irányba mehetnél továbbtanulni.

Meg jó lenne szerintem valami hobbi is.

2017. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha szerzel egy jó végzettséget (lehetőleg diplomát is) akkor lehet jó állásod, lehetsz nem alul fizetett rabszolga.


Szakmunkásként alulfizetett rabszolga leszel, ha nem fogsz vállalkozásba vagy nem mész ki külföldre.


17 éves lennék, akkor ráállnék a nyelvtanulásra, amíg ingyen van a suliba. Szinte csak azt nyomatnám + kinéznék valami nekem tetsző szakot és megpróbálnék rá bejutni. (persze 17 évesen nem tudtam mi az, így nem mentem tovább) 2 nyelv magabiztos tudásával már pár évet el lehet lubickolni helpdesk részen, szerzel pénzt kis tapasztalatot, hogy mégis merre tovább.


szerető család nem a tanulmányaidon múlik.


mondhatni a házad sem... Alap alkalmazotti fizetésből úgyis csak hitelre fogsz tudni házat venni, vagy valakivel közösen.

2017. ápr. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Angolt és németet tanulok, van B kategóriás jogosítványom, közgazdasági szakgimibe járok. De még totál bizonytalan vagyok a jövőmmel kapcsolatban, hogy mihez kezdjek és az a baj, hogy nem fog meg egyik szak sem, nincs olyan amire azt tudnám mondani, hogy nekem való.

Mi az a helpdesk?

2017. ápr. 29. 18:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Hello:D


Sztem ne parázd túl én még végzősként se tudtam,hogy hova menjek. Ha nem tudod pontosan melyik szakot szeretnél akkor később is átjelentkezhetsz,vagy dolgozhatsz 1 évet vagy csinálsz 1 szakmát és után is mehetsz egyetemre.Sokan csinálják.

Viszont azért is lenne fontos hogy eldöntsd mit akarsz,mert akkor lenne célod. És akkor csak arra a tárgyakra koncentrálnál. Könyebb lenne.

2017. ápr. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen bíztató hogy a kezedbe akarod venni a sorsodat.


Én pl. megnéztem néhány gyászzenés videót és megnyugodott bennem minden, ami felkavarta valaha is a lelkem békéjét.


Ez is lehet egy önsegítő terápiás megoldás. Egy korszakot így lezárni és újat kezdeni. Esetleg gyászos hangulatú versek olvasgatása, rajzolás, kézműveskedés, stb. stb.


Nekem ez korábban is bevált (negatív érzések kiírása például.)


Egy idő után mindig magamtól jobb kedvre derültem, és a probléma megoldása is elkezdett körvonalazódni...

2017. ápr. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2017. ápr. 30. 12:10
 9/9 anonim ***** válasza:
És végül ,hogy sikerült kérdező?
2019. aug. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!