Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valamit nem csinálok jól?...

Valamit nem csinálok jól? Tanácsot kérhetek?

Figyelt kérdés

Minden nap reggel és este egy órán át tornázok. 25 fekvő és 130 felülés. Ezekből csinálok köröket egy órán keresztül. 1 hete kezdtem. És akkor volt vagy 4 napig izomlázam, de most el sem fáradok... A térdem szokott fájni... Tudom, hogy fájós, meg szar ezért nem is guggolok meg ilyenek...


Az evés... Hát az ebédem az adott, és mivel nem engedhetjük meg magunknak, hogy mást egyek, mint a család, ezért azt eszem, csak keveset. Vacsorázni nem szoktam.


Szóval ezt csinálom két hete és egy dekát nem fogytam, (tudom, a fogyáshoz nem ilyen jellegű mozgás kéne, de elsősorban inkább az a célom, hogy izmosabb legyek).


2016. márc. 17. 06:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja meg még annyi, hogy felpuffad a hasam tornázás után.
2016. márc. 17. 07:02
 2/5 anonim válasza:
Reggelire és tízóraira mit eszel?
2016. márc. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Például amit nem jól csinálsz, az az, hogy két izomra edzel, de azokra túl sokat. Ha fogyni akarsz, akkor csak keveset fogsz izmosodni.
2016. márc. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Egy szendvicset, amit anyáék beraknak. De nem mindig eszem meg.


Nem feltétlenül fogyni. Vagyis nem tudom mit kéne először.

2016. márc. 17. 19:59
 5/5 Krisz85 ***** válasza:

most totál segítő szándékkal, önállósodni, dolgozni, nem azt a szart enni amit a család, edzeni és diétázni.


ebben a sorrendben.

2016. márc. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!