Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem érdeklek senkit?

Miért nem érdeklek senkit?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre inkább úgy érzem, hogy nem érdeklek senkit sem, szinte mindenki lesz*r és egyáltalán nem keresi senki a társaságomat, mintha nem jelentenék senkinek semmit. Folyton én kell felhívjak mindenkit, engem sosem hív senki, pedig nagyon jól esne néha, ha csak úgy felhívna valaki. Üzenetet is ha én írok visszaírnak, de ha nem írok akkor hetekig senki sem keres, pedig legtöbbször jól elbeszélgetek mindenkivel, még vissza is olvastam pár üzenetet, meg gondolkodtam is rajta, hogy mondtam-e talán valami olyasmit, amivel kiválthattam ezt az emberekből, de nem jutottam semmire sem. Egyszerűen szinte senkit sem érdekel az, hogy mi van velem, senkinek nem fontos a társaságom, pedig unalmas sem vagyok.:) Még az egyik legjobbnak tartott unokatestvéremmel is próbáltam beszélni, írtam neki, de eltelt már 1 hét és azóta sem válaszolt. Segítsetének, hogy mi lehet a gond? Hogy tudnék változtatni ezen a helyzeten?

2017. máj. 2. 17:26
 1/9 anonim ***** válasza:
2%
Depis vagy?
2017. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mondanám azt, csak nem tudom hová tenni ezt az egészet.
2017. máj. 2. 17:29
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Te is egy érzékny ember vagy, azt hiszem.
2017. máj. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az vagyok, de ennek nem tudom mennyi köze van ahhoz, hogy egyszerűen lesz*rnak, s ha én nem keresek senkit, akkor nem keres senki.
2017. máj. 2. 17:35
 5/9 anonim ***** válasza:
23%
ha van kedved beszélgetni, írj privit.
2017. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%

Ha nagyon akarnál változtatni ezen, simán tudnál.

Yt-n van csomó videó arról, hogyan fejleszd a személyiséged. Segítek: "How to be interesting to other people" stb.

Azért nem keresnek téged, egyértelműen, mert nem vagy számukra elég érdekes, szórakoztató, stb. Nem adsz nekik semmit. Úgy változtathatsz, ha fejleszted a személyiséged.


Ismerek még ilyen embert, ő is ugyanúgy rácsodálkozik és depressziós az miatt amiért senki nem keresi őt, közben ő egy nagy bunkó, aki semmi új dolgot nem tud mondani soha, csak lefárasztja az embereket, poénkodik a semmin, és a másik fél röhög mert nem akarja kellemetlen helyzetbe hozni a srácot.

2017. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a választ, ment a zöld kezecske!
2017. máj. 2. 19:15
 8/9 anonim ***** válasza:
28%
ÍEgem érdekeltél, de semmit sem írtál.
2017. máj. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
89%

En se erdeklek senkit.

Irok szaz messenger uzenetet, mire o ir egyet. Kb. ilyen arány van mindenkivel.

2022. ápr. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!