Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Engem miért nem sajnál senki sem?

Engem miért nem sajnál senki sem?

Figyelt kérdés
Az az ember vagyok, aki mások lelki szemeteseként funkcionál, de ha én akarom kiönteni a szívem, akkor fel vannak háborodva, sőt, direkt kerülnek.
2017. ápr. 22. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

öntsd ki nekem a lelked ha szeretnéd, sajnálni nem foglak, mert nem vagy sajnálatra méltó!

problémáid vannak amiket meg kell oldani! lehet csalódást ért és ha jól esne a kibeszélés mond el nyugodtan!

ha úgy érzed ez segíthet keress nyugodtan!


24F

2017. ápr. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha fiu vagy akkor azért, ha lány akkor meg azért mert csunya vagy kövér vagy. Ha egyik se akkor azért. Vagy csak azért mert a legtöbb ember ilyen, h az ő dolgait alap hogy meghallgatják meg segítik. De amikor a másik baja kerül a képbe nem érdekli őket és még alád is vágnak.
2017. ápr. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%

miért sajnáljanak?



Amiért mindenki csak kihasznál azt csakis magadnak köszönheted!

2017. ápr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igazad van utolsó, tehát legyen mindenki egy önző, érzéketlen állat. Ne hallgassuk meg egymást mert rögtön balekok leszünk tőle. Szívből remélem sosem lesz gyereked! Az ilyen jobb ha nem szaporodik.


Kérdező, ennek az az oka, hogy rád van írva h "Lelki szemetesláda" Az olyan emberek, akik Téged felkeresnek, eleve nem azok a tipusok, akiket érdekel más problémája. Ők az "én-emberek." Elmondják a problémájukat, de még a véleményedre/ tanácsodra sem kíváncsiak. Egyszerűen ennyire van szükségük. Nem akarnak fejlődni, megoldani a problémájukat. Mivel alapvetően nagy bennük a lelki feszkó, rettegnek attól, hogy még más baját is a nyakukba kell venniük, ha csak egy percre is. Ezért menekülnek.

Mivel te is frusztrált vagy emiatt, valószínűleg ordít rólad a "hallgass meg!" kifejezés, és mivel túl nagy a felgyülemlett sérelem, valószínűleg csak mondanád és mondanád kifulladásig. A mai világ nem arra van berendezkedve, hogy ingyen pusztán jó szívből meghallgassák egymást az emberek, mert nincs már összetartás, nincs keresztényi segítségadás. Sőt, ha valaki megneszeli, hogy problémád van igyekszik hasznot húzni a pillanatnyi gyengeségedből. Ezt ne vedd magadra, ilyen a társadalmunk. Javaslom járj el hitgyülekezetbe, sokaknak segít.

2017. ápr. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!