Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem el csesztem az...

Úgy érzem el csesztem az életem! Mit tegyek? Tőbbi lent!

Figyelt kérdés
Nincsennek barátaim,tőbb ève nem volt barátnőm.Csak nettó 100 at keresek.Gátlásos,önbizalomhiányos vagyok.Semmi szociális èletem nincsen.hogyan lehetek ilyen szerencsètlen?Minden nap rossz kedvem van!Ha valami nem megy azt rögtön fel adom.Szinte alig beszèlek emberekkel!Már nincsen ami èrdekelne.Úgy èrzem hogy ez csak rosszabb lesz!Lehet ezeken változtatni?29f
2017. máj. 13. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindig lehet valamit kezdeni, ne add fel. Változtass a szokásaidon, menj olyan helyre ahol még nem voltál, kezdj sportolni, vegyél magadon eröt és szólítsd meg azt vagy azokat az embereket akikkel beszélni akarsz. Van egy mondás: Segíts magadon, Isten is megsegít. :-)
2017. máj. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Esc - Restart. Egyébként fogaddmeg #1 ötleteit, valamit csak javít a helyzeten.
2017. máj. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

akkor ha legközelebb nem megy, akkor ne add föl.



Örült az a személy, ki ugyanazt csinálja, és más eredményt vár el tőle.

2017. máj. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De mit mondhatnék egy idegen embernek?Nekem az ilyen sose ment!
2017. máj. 13. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Légy kreatív, mondjuk kezdetnek egy "szia" is meg szokott felelni. 29 évesen már illene feltalálnod magad, de ott van segítségnek mondjuk google is, használd.
2017. máj. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!