Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindig olyan szomoru leszek...

Mindig olyan szomoru leszek es megsajnalom ha meglatok valakit aki egeydul eszik. Mitol lehet ez? Tobb lent

Figyelt kérdés

Egeszen kicsi korom ota emlekszem hogy mikor meglatok valakit egyedul enni valamit nagyon megsajnalom, megszanom az illetot. Ez meg akkor is elofordult ha kifejezetten nem kedvelem az illetot. Anyagi helyzettul is fuggetlenul akkor is ha latom hogy tok jomodu meg hasonlok. Egyszeruen ha latom h egy ember egymagaban falatozik osszeszorul a szivem. Neha a siras kerulget. Olyan vedtelennek tunik es sebezhetonek igy az ember. Mindig belegondolok vajon miert van egeydul. Valahogy annyira melankolikus hangulatot ad. Ahogy latom h nezi az etelt. Rag. Nyel. De senki nincs vele. Sosem tudtam hogy miert lehet ez? Egyedul vagyok ezzel vagy masok is ereztek mar ilyet? Esetleg van ennek az erzesnek neve? Mi lehet az oka?

17/L



2017. máj. 22. 01:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Fura, főleg ha magadat nem sajnálod mikor egyedül eszel...
2017. máj. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ezt így mind összerakosgatva amit az előttem szólók írtak, menj pszichológushoz mert neked valami komoly lelki sérülésed lehet ! Ilyet, hogy valaki elsírja magát ha valakit egyedül lát enni, inni, agyamat dobom el.
2017. máj. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Affene, akkor ha egy egyedül evő ember ezt váltja ki belőled, nem tudom mi történne ha látnál engem. :D Egyedül élek, csak két kutyát tartok, 99,9%-ban egyedül eszem és még munka közben is egyedül vagyok 90%-ban a mozdonyon. :D
2017. máj. 23. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nagyon empatikus lehetsz, nem kell rögtön a pszihológiára rohanni. Én személy szerint nagyon nagyon introvertált vagyok, utálom, ha sajnálnak engem, akkor is, ha jogos, bár olyan ritkán van. Jól van ez így, lehet szánakozni, de gondolj arra is, hogy nagy eséllyel belül boldogok, jól érzik magukat. Hátha így nem bőgöd el magad. :)
2017. jún. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem kell sajnálni az ilyen embereket, lehet, hogy ők szívesen esznek egyedül. Én például csakis egyedül szeretek kajálni, tarsaságban utálok. Mindig fellélegzek, amikor végre magamra maradhatok és nem bosszant tovább senki. Más emberek esetében is egyáltalán nem biztos az, hogy zavarja az adott személyt, hogy egyedül eszik. Sőt!

De ha zavarja is a magányossága, egy alkalomtól semmi baja nem lesz.

2021. dec. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!