Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki hasonló helyzetben?

Valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Eddig sem voltak igazán jó barátaim, de most már régi osztálytársakkal sem tartom a kapcsolatot (nem is igazán akarom). Most gyakorlatilag egyedül vagyok. Aki régebben volt így, hogyan mászott ki a helyzetből?

2017. máj. 26. 19:46
1 2
 11/17 anonim válasza:
0%
Nekem is írhat aki akar. 19/F
2017. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
írj ha gondolod
2017. máj. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

Én is voltam ilyen helyzetben sajnos.. Én azt tanácsolom, hogy kezdj el segíteni a többieken az osztályban. Persze nem a többiek csicskájává kell válnod, csak ha valaki segítségre szorul, akkor legyél a segítségére. Legyél kedves mindenkivel. Eleinte lehet, hogy senki nem fogja értékelni, sőt.. De majd idővel meghozza ez a gyümölcsét. Én így csináltam a borzalmas osztályomból egy második családot. Mert lassan a többiek is átvették a stílusomat. Most ott tartunk, hogy minden nap sírhatnékunk van, mert hamarosan ballagunk. Mindent együtt csinálunk. Mindig nevetünk. Nincsenek gazdagok és szegények, csak egy nagy osztály. Nincsenek kiközösítettek és sztárok, mindenki részt vesz a dolgokban. Csak egy kis reményre és rengeteg kitartásra van szükséged, na meg bátorságra. Ez nem fog egyik napról a másikra megtörténni, de én szurkolok neked! :)

14L

2017. máj. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Aki netán Békés megyei, az írhat nekem is :)
2017. máj. 27. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%

A tizenhàrmas leírta az akkori mottómat


23F

2017. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Sajnos én is voltam ilyen helyzetben. Általános iskolában nem volt egy barátom sem. Most tizedikes vagyok, és vannak barátaim. ehhez csak új iskola kellett. De ha gondolod nekem is írhatsz. 16/L
2017. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Tényleg jó ötlet a csoport!


22/l

2017. jún. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!